Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jobb, ha a sok...

Szerintetek is jobb, ha a sok anti-Fideszes elhagyja az országot?

Figyelt kérdés

Tegnap óta sokan mondogatják,hogy elmennek a Fidesz miatt külföldre, mert ott jobban megbecsülik az embereket(még azokat is akik nem beszélnek nyelveket). Ami igazából nevetséges, mert külföldön sokszor úgy bánnak az ilyen emberekkel mint a sz*rral. Olyan sok embert ismerek akik csak az Orbânt fikázzák és nem értenek semmihez és aztán sírva jönnek haza külföldről, mert olyan nehéz ott. (Tisztelet a kivételnek)

Szerintetek is jobb lenne az ország, ha ez a sok ember aki csak siránkozik és az Orbánt szídja elmenne külföldre?


2014. ápr. 7. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor lenne jobb ha a hulyek mennenek el.
2014. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
MSzP alatt megy gyurcsányt szidalmazva mentek ki... Valakinek bejött az élet külföldön a magasabb életszínvonal miatt, valakinek meg nem...
2014. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Jó hogy nem már a magyarok mennek el az országból.. Menjen Viktor.. a Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy trióval egyetemben, elég károsak voltak már az országnak.
2014. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Biztos nem véletlen mondogatják. Ebből is látszik, hogy csalással győzött a Fidesz. Ha ennyien nem rá szavaztak. Facebook, utca, fórumok. Mindenhol megy a felháborodás. Nekem senki ne mondja, hogy ennyi fogyatékos szavazott rájuk. Azt meg pláne ne, hogy csak ennyi volt a részvételi arány, amikor bármikor bekapcsoltam a tv-t, akkor méteres sorok álltak. Gondolom ki lett szervírozva, nem is kicsit. Külföldi magyarokéból is kiválogattak a normélisakat, azért lett ennyi érvénytelen.

Az ilyenek nélkül lenne jobb az ország, mint a fajtád. Már nem itt tartanánk. Azt pedig mikor álmodtad, hogy külföldön állatként bánnak a magyarral?

Én nem ezt tapasztaltam. Ahogy sok más sem, aki még véletlenül sem akar hazajönni.

2014. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, hogy ha olyan remek itthon, akkor miért van ennyi depressziós és kilátástalan ember.
2014. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha lenne pénzem én is mennék. Naponta nézem az állásokat, de nincs semmi. na most nem azért tanulok\tam h éhbérért közmunkás legyek. Johogy panaszkodnak, hogy nehéz, ha Frissen végzett szakmával nincs munkája. én is elmentem érettségire szakma után mert egyszerűen semmi nincs. Amugy azt furcsálom, hogy a cigólakta területeken miért a Fidesz nyert, holott mindenki jobbikért volt oda. A kurucon, sok érdekes dolog van. Pl Szávay kint volt Erdélyben stb. az ott élő magyarok megvesztek érte, a polgármester meg kitiltotta őket és nem engedte még a plakátokat sem. tőbb mint 200 bejelentés érkezett csalás miatt. a véleményem szerint, nem volt tisztességes szavazás. buszokkal viszik a cigokat Fideszre szavazni? meg élelmiszerrel meg pénzzel megvesszük a szavazatot? érdekes dolgok ezek.
2014. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Ebből az országból mindig azok mentek el akiknek volt eszük. Most minek maradjon bárki is? Az életszínvonal, a társadalmi viszonyok miatt?

Az elvakult jobberek és azok akik mindenre képtelen maradnak, a többi jön ki.

2014. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
én is jobbikos vagyok, de mennék
2014. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
A mennék jelenti, hogy nem jössz, tehát nem is akarsz.
2014. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is megyek.Viszont én nem hirtelen felindulásból mint ahogy a gyk 90%-a.Már fél éve tervezgetem de eddig úgy volt hogy visszajövök még....aha persze...jöjjön vissza az akinek 2 anyja van.
2014. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!