Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jobb, ha a sok...

Szerintetek is jobb, ha a sok anti-Fideszes elhagyja az országot?

Figyelt kérdés

Tegnap óta sokan mondogatják,hogy elmennek a Fidesz miatt külföldre, mert ott jobban megbecsülik az embereket(még azokat is akik nem beszélnek nyelveket). Ami igazából nevetséges, mert külföldön sokszor úgy bánnak az ilyen emberekkel mint a sz*rral. Olyan sok embert ismerek akik csak az Orbânt fikázzák és nem értenek semmihez és aztán sírva jönnek haza külföldről, mert olyan nehéz ott. (Tisztelet a kivételnek)

Szerintetek is jobb lenne az ország, ha ez a sok ember aki csak siránkozik és az Orbánt szídja elmenne külföldre?


2014. ápr. 7. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mennék, de nincs keret, mert csak közmunka van. hiába a vendéglátós szakma, ha a környező városban sincs egy állás sem.. de még betanított sem... azzal hogy jogosult vagyok kettősállampolgárságra Angliába, ha egyszer nincs pénzem... egyik napról a másikra élek, ha van munkám suli mellett, az is beugrós, 3000 Ftbol meg senki nem váltja meg a világot...
2014. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MolotovPunk ***** válasza:
A sok csőlátó fideszes mehetne meg békamenetes,de inkább szibéria felé XD
2014. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem akarom Orbánt védeni de az elvádorlást nem ők okozza.

Legfeljebb fokozza egy kicsit .Szerintem ez mélyebb és összetettebb probléma. Sok szülő úgy neveli gyerekét amint lehet elinnen mert anyagilag jót akar gyerekének. A tásadalomnak és az embereknek is nagyok az elvárásaik. Én fidesz ellenes vagyok és maradok. Bár én nem fikázom Orbánt, én csak elmegyek ellene szavazni.

Én meg azon csodálkozom, hogy annyi fidesz imádó panaszkodik. Így sz*r úgy sz*r ez az ország.

Szerintem semmi nem változna panaszkodók mindig lesznek.

2014. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MolotovPunk ***** válasza:

Elvándorlás mindig is volt,de fidesz kormány alatt nőtt meg ugrás szerűen a legjobban.Bizonyíték erre melóhelyem is.A mi szektorunkból 2010 előtt 3an mentek el,majd 2010 után 11en.

Baráti körömből is van pár,aki 2010 után ment ki külföldre...Nem véletlenül.Tehát a rossz kormányzás a hibás ezért.

2014. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!