Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A kis pártok és a nemrég alapított egyesek szerint "kamupártok" vagy "bizniszpártok" 195.101 szavazatot vettek el a tényleges ellenzéktől. Mi erről a véleményetek?
2014. ápr. 7. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így van. Azért alapították és támogatták viktor király és udvarháza hogy elvegyék a szavazatokat. Ráment pár milliárd de majd a nép kifizeti.
2014. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éppen ez volt a célja a választási törvénnyel a Fidesznek.
2014. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok, hogy tényleg elvitte? Lehet, hogy épp azért ment ez szavazni, mert egyik nagy pártra sem akart, és végre látott lehetőséget, ha ezek nem lettek volna, otthon maradnak. Így nézve nem vesztett velük senki semmit.
2014. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3 Nem láthatott lehetőséget senki a pártokban, mert nem volt programjuk. Én nem tudom, de remélem te el tudod magyarázni nekem. Mi a különbség az MCP a JESZ és mondjuk az UDP között?


Azért fogalmaztam úgy, hogy az ellenzéktől vett el, mert aki támogatja a mostani rendszert az biztos a Fideszre szavaz. Aki nem, az biztos, hogy nem a Fideszre. Aki nem a Fideszre szavaz, az dönthet hogy melyik ellenzéki pártot támogatja. Nincs hiány belőlük és sokfélék. Aki nem támogatja az egyiket sem az nyilván nem fog egy olyan pártra szavazni amiről még nem is hallott, hanem inkább érvénytelenül szavaz.

Az a 195.101 szavazat mind kárba veszett, mert a pártok semmire nem mennek velük. Ellenben ha a nagyobb pártokra szavaz szerezhetett volna neki még egy mandátumot stb.

2014. ápr. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!