Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy Jobbikos velemenye!?

Egy Jobbikos velemenye!?

Figyelt kérdés

Jobbik szavazo vagyok es lenne nehany eszrevetelem! A Fidesz begyujtotte a szavazatok kozel felet mint tudjuk sajnos. Erre elkezdunk itt olyanokat posztolni hogy ez azert volt mert at lett alakitva a valasztasi rendszer! Szamolni tudunk? Sajnos akkor is romma vertek volna mindenkit ha a regi rendszer van!

A masik meg hogy akkor biztos csaltak! Van aki belegondolt abba mekkore folennyel nyertek!? Minden masodik ember rajuk szavazott, ez nem egy 2 eselyes "eppen hogy megvan" gyozelem ahol benne lehetne a csalas.

El kell fogadnunk, az orszag igy dontott es nem kell baromsagokkal leegetni magunkat!

Szebb jovot!



2014. ápr. 7. 15:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
50%

Húha, egy önkritikus jobbikos.


Erre bontok egy bort.

2014. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy nem kéne nyomatni a trikolórárpádsávos-szittyaturul-sumértáltos-kettőskeresztes Horthy Miklós baromságokat, mert rengeteg ember cseszik rá ezekre, mivel éppen azzal van elfoglalva, hogy éhendöglés nélkül ki tudja fizetni a számláit és van olyan párt, amelyik azt ígéri nekik, hogy segít ebben és többek között ezért is nem szavaz a Jobbikra rengeteg ember?


Hmm, lehetséges...

2014. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Igen, mer mar nekem faj a sok agyatlansag amit itt osszehordanak!

"A Fidesz szetosztott 300 tyukot" Es ezzel nyertek 2/3-al?? Ebredjunk mar fel emberek es szalljunk magunkba! Jovore tobb mediafelulet, nagyobb kampany kell es akkor meg lehet szoritani oket!

2014. ápr. 7. 15:10
 4/38 A kérdező kommentje:
*akarom mondani 4 ev mulva, nem jovore!
2014. ápr. 7. 15:12
 5/38 anonim válasza:
76%

Igaza van a kedves kérdezőnek! Én is így látom,és jobbikos vagyok!El kell fogadni h sok az elégedett ember,akik nem akartak kormányváltást!!Én nem vagyok megelégedve,és megtettem ami tőlem telhetett.Szavaztam arra akire már 4 éve is szavaztam!

Szebb jövőt!

2014. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
46%
Igazából fideszes vagy, csak jobbikosnak állítod be magad. Viszont a jobbikosok tudnak helyesen írni és ékezeteket használni, ezen a ponton megbuktál.
2014. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Mutass nekem jobbikost aki tabletten tud ekezettel irni.
2014. ápr. 7. 15:15
 8/38 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az az elméletem,h legyártották a szavazólapokat 2-szer.Én nem tudom elhinni,h ez igaz.Meg hogy a baloldali összefogás is bent van...az lmp alig kapott szavazatot..de érdekes! Az összes ismerősöm sem szavazott a két nagy pártra,sőt,az ismerőseim ismerősei sem!
2014. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Íme a beismerő vallomás... Miből futotta tablettre hitel? részlet? vagy 3 éves spórolás? mert egy átlag magyarnak kb a lakosság felének ezek a lehetőségei ha venni akarna egyet. Úgy néz ki te a másik 50 hez tartozol.
2014. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Ez ezert nem lehetseges mert nemzetkozi megfigyelok is felugyeltek a szavazas tisztasagat, tehat ilyen nincs hogy 2.1 millio kamu szavazat van az urnakban.

Szerintem sokan egyszeruen jol erzik magukat igy es azok nem hallatjak a hangukat, nincs miert. Remelem 4 ev mulva tobben leszunk es tudunk valtani.

2014. ápr. 7. 15:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!