Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikos válaszolók miért...

A Jobbikos válaszolók miért vannak szentül meggyőződve róla, hogy győzni fognak 6-án, meg hogy még a kétharmad sem lehetetlen?

Figyelt kérdés

Ennyire elhitték, amit a Vona mondott, hogy Mo.-on minden második ember jobbikos, csak még nem tud róla?

Pofáraesés lesz itt egy héten belül, úgy érzem...



#Jobbik #ok #képzelegnek
2014. márc. 30. 10:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem... magyarázzátok el.
2014. márc. 30. 10:22
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Egyre több ember gondolkodik el a valóságról, és ismeri fel, hogy a Jobbik sokkal jobb bármelyik pártnál. Sok ember a demagógiák miatt Jobbik ellenes, de miután megismerte a Jobbik programját, és elgondolkodott rajta, megváltozott a véleménye.
2014. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem gondol(hat)ják komolyan, hogy győzni fognak. (Ettől függetlenül az Összefosást megelőzhetik, remélem, így is lesz.)
2014. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én nem hiszem szentül, de mégis úgy érzem, van esély. Ezt úgy hívják: remény.
2014. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Tudjuk, hogy nem nyerhetünk 2014-ben.


A Jobbik viszonylag fiatal párt, a Fidesznek is sok-sok év kellett, mire kiépítette a "birodalmát", megnyerte a biztos szavazórétegét, médiafelületet szerzett.


Furcsa is lenne, hogy egy, 4 éve a parlamentben levő párt nyerne.

2014. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincsenek. A racionálisabbja múltkor sem volt (bár a racionálisabbja többnyire már kinőtte a pártot). Szerintem akik itt Jobbik győzelemről magyaráznak azok is tudják, hogy csak magukat áltatják.
2014. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Nincs meggyőződve tudják h nem nyerhetnek még, de okozhatnak meglepetéseket, várjuk ki a választást, már csak egy hét, egy hét mulva ilyenkor mindenki már eldönthette mit akar, támogatni a fidesz-MSZP koalíció ámolfutását, vagy szavazni a jobbikra vagy LMP-re akiknek esélyük van bejutni. A jövőt nem lehet megállítani, lesz még jobbikos kormány ebbe biztos lehet mindenki. Reméljük addigra felnőnek a feladathoz és Magyarországnak hasznára válnak.
2014. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

"Pofáraesés lesz itt egy héten belül, úgy

érzem..."


Hányszor fogod még leírni?

Mondtam már, attól h leírod 10* egy nap még nem lesz igazad:)

47% szerintem kezeltesd magad!

2014. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
A Jobbikosok csak áltatják magukat! Értelmes emberek nem szavaznak rájuk. Sem most, sem 4 év múlva! Csak olyanok, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy működik egy állam gazdasága. A programjuk csak egy vicc.
2014. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy ki nyer? Úgyis mindannyian csak lopni akarnak, és rosszabb lesz Magyarország helyzete. Lehet hogy van kivétel, de már nem hiszek senkinek.
2014. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!