Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez alatt a kérdés alatt...

Ez alatt a kérdés alatt összegyűjthetnénk, hogy mit csinált a Fidesz 4 év alatt?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, azért is kérem ki mások véleményét, mivel csak tavaly töltöttem be a 18. életévemet így egyértelmű, hogy 4 évre visszamenőleg nincsenek számottevő politikai tapasztalataim, valamint 4 év amúgy is hosszú idő. A Fidesz kormány munkáját kellene összegyűjteni (pozitívumokat és negatívumokat egyaránt), mivel egy ilyen kérdés sincs ahol ez össze lenne gyűjtve, vagy pedig az észérvek helyett csak felesleges sárdobálás található.


Én máris nyitnám a sort a negatívumokkal:


- A rezsicsökkentés nem fenntartható, ezt úgyis az állampolgárokkal fogják megfizettetni


- Nem javult a közbiztonság, az újonnan felvett rendőrök többnyire trafipaxoznak


- Elvándorlás


- 27% áfa


- Nem volt elszámoltatás


- A szabálysértési értékhatár 20.000 Forintról 50.000 Forintra nőtt (statisztikai trükközés)


- Nem sikerült új munkahelyeket teremteni


- Foglalkoztatottságba beleszámít a külföldi munkahely, illetve a közmunka (újabb statisztikai trükközés)


- Elképesztő kijelentések:

a, A fiatalok kalandvágyból hagyják el az országot

b, Magyarország az Unió 3. legiparosodottabb országa

c, A magyar munkaerő jó, olcsó stb.. (Szaúd-Arábiába)


Várom a további pontokat, illetve azt, hogy szerintetek megérdemeltek-e még 4 év kormányzást.



2014. ápr. 7. 11:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
29-es válaszoló vagyok. Azért mert Németországban dolgozok, mert Magyarországon nem tudok megélni? ezt a kérdést én tettem fel.
2014. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
7%

"Én se szeretnék itt lenni. Magyarország a hazám, oda tartozom és tegnap Berlinben a Jobbikra szavaztam. Épp azért, hogy egy jobb Magyarország legyen ahol élhetek."


Tisztában vagy azzal, hogy a Jobbik programja teljes államcsődbe taszítaná az országot? Arról nem is beszélve, hogy semelyik párt nem írja, hogy miből szeretné finanszírozni a programban foglaltakat. Mert bizony Magyarországon nincs pénz erre, a gazdaság lappang majd ereszkedik (lásd font árfolyam), a külföldi befektetéseket a cégek megtépázták, hát ez a valóság. Lehet vizionálni, de a makacs valóság nem változik. Ja és szakérők is utána számoltak a Jobbik programjának, keress rá (persze erre lehet mondani, hogy zsidók pénzelték őket, de a tagnapi tanulságot érdemes levonni, hogy bizony a közvélemény kutatások nem állnak messze a valóságtól).

2014. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

"29-es válaszoló vagyok. Azért mert Németországban dolgozok, mert Magyarországon nem tudok megélni? ezt a kérdést én tettem fel."


Ja azt nem neked írtam, hanem annak aki képtelen normálisan tagoltan és ékezetekkel írni.

2014. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
*lásd forint
2014. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

32-es

Nem értek veled egyet, de nem is kell....

2014. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy írtam, ezek tények, nincs mit ezen egyetérteni.
2014. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
választási reform, vagy minek nevezzem
2014. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
*Választási mutyi.
2014. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
A dolgozókat nem támogatta,az biztos.
2014. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

" Lehetne, hogy felsorolod (felsoroltatod) azt is, ami az mszp érdeme volt 8 év alatt? Mert szerintem csak úgy van értelme az értékelésnek, ha összehasonlítod a kettőt."


Mit akarsz az MSZP-vel? Leszerepelt (pont). A Fidesz most kezdte meg a 2. ciklusát.


---

Vicces vagy. A kérdező csupa negatívumot írt. Ezért javasoltam, hogy tán meg kéne nézni, mennyivel volt rosszabb korábban.

De látom, neked a kérdést se sikerült megérteni. De lassan mondom, hogy te is értsd: nem bántottam a Fideszt.

2014. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!