Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sek! Ha szerintetek az...

MSZP-sek! Ha szerintetek az Mszp mindent jó csinált 8éven keresztül, akkor 2010ben miért nyert a Fidesz 2-3-dal?

Figyelt kérdés
Illetve mért gondolják sokan úgy h azért amilyen rissz helyzet van az a Fidesz 3éves kormányzása miatt van?

2014. jan. 5. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Most akkor én kérdezek:


Miért nem lett egy kicsikét sem jobb mint volt? Amikor a környező országok magasabb szintről is tudnak növekedni, mi a béka hátsója alól se tudunk növekedést elérni? Amivel most verik a mellüket az a 1% se, az kb az időjárás miatt van, meg a stadionépítés miatt. Ezek 1-2 éven belül eltűnnek.


Na akkor tehát miért? Hiába volt rossz az előző kormányt, a mostani se csinált semmi olyat, amivel jobb lenne az embereknek ÉREZHETŐEN.

Pedig ott volt a 2/3-ad, meg 4 év. Meg a lehetőség, mert a többi ország már lábal kifele a válságból..

Mi mit csináltunk? (vagyis ők), még jobban belementünk. És mi a magyarázat?


"AZ ELMÚTNYÓCÉV"


Teljesítmény sehol.


Na erre mi a válaszod?

2014. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van az elsőnek. De a Fidesz azért nyert, mert a 8év alatt mindent megtett, hogy lejárassa az MSZP-t. Az öszödi beszédből kiragadott részletek is megtették a magukét. Sokan nem azért szavaztak a Fideszre, mert őt akarták, hanem az MSZP ellen.

A Fidesz pedig a 2/3-al csúnyán visszaélt.

20 év alatt nem volt annyi korrupció, országrontás, mint az elmúlt 4 évben.

2014. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hozzáfűzném, hogy szerinted az egészséges ország, amelyikben munka csak az egyik városában található, és a többiben nincs semmi? Szerinted az normális? Olvasgatom a karrier kategóriát, és jönnek a pesti emberek, hogy aki nem küld el 10 önéletrajzot 1 hét alatt, az nem is keresi igazán a munkát...


Fogalmatok sincs, mi megy "vidék"-en. Sőt... ottani nagyvárosokban. Nincs semmi.

Nagyon nagy gondok vannak itt... Egy egészséges országban nem egy városban lehet találni munkát, hanem legalább 8-ban.


Első voltam.

2014. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy látom szépen le lettem pontozva, bár indokot egyiktől se kaptam...


Jellemző.

2014. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Elsőnek!

érezhetően jobb,még ha nem is a pénztárcánk miatt de vhogy a légkör kicsit pozitívabb.túlzott deficit alól is kikerültünk,de szerinted azért mert nem csináltunk semmit?

amúgy oké én mondtam az elmúlt8évet,de erre te is csak azt reagáltad h a fideszeseknek mindig ez a válasza az"elmúlt8év",de annak a 8év érdemeiről sose beszéltek,mondjuk azért mert nincs!!


Második:

az mszp azért nem csinált semmit mert a fidesz lejáratta?

az öszödi beszédnél meg már lassan ott tartunk h a fidesz rendelte meg!!!

a 2/3addal való visszaélés meg nagy hülyeség mivel ezért lett megszavazva a 2/3.emberek azért adtak ekkora hatalmat h megcsináljanak amit akarnak.a visszaéléssel számolnia keleett mindenkinek aki rájuk szavazott!

korrupció:nem tudom most mi az a nagy korrupció de arra pl emlékszem amikor2008-2009ben 1hónapon keresztül mindennap vittek vkit böribe a bkv székházból!az ugye nem volt probléma?!!


a munkanélküliség az én megyémben pl folyamatosan csökken,és nem a foglalkoztatottak számára gondolok,az én városom egyre épül szépül,a környező településeknek is egyre több jut,több mint pár éve

2014. jan. 5. 17:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

És melyik város az kérdező? Győr? Székesfehérvár?


Gondolom nem déli város. Főleg nem keleti.


A hangulat az meg nem lett jobb, pont, hogy rosszabb lett, nagyobb lett a gyűlölködés.. Pont a fidesz generálja ezt, mindenkit utálnak, de főleg a baloldalt. Egy politikus nem lehet ennyire tapló.


Láttad már miket írkálnak az mno.hu-n? 4 cikke van, azokat más megfogalmazásban irkálja ki naponta.


4 cikk: elmúltnyócév, gonosz eu, kamuinfáció és hatalmas növekedés, meg végül a rezsicsökkentés.


Más nincs. 4 év alatt ebből kb semmi se jelent meg a VALÓÉLETBEN amit érezne is az ÁTLAGember.

Rezsi? max havi 5k mindennel együtt. Infláció? 40%-os élelmiszer árnövekedés. Egy átlag embert nem érdekli az, hogy lement a TV-k meg a hasonló már luxusnak számító termékek ára. Mert ugyebár az infláció az egy átlagérték. A gond az, hogy pont amiből a legtöbb fogy, annak bőven emelkedett az ára. Ebből kifolyólag rezsicsökkentésből származó haszon kinullázva MINIMUM, hanem még minuszba jövünk ki.

Növekedés? Erről meg már írtam.


Tehát marad a nagy SEMMI. Ja még az, hogy van ezek mellé 20 másik adó. Bocs.


Első voltam.


Ja és nem vagyok mszp-s se jobbikos.. ez is ilyen fideszes reakció, ha valaki nem NEM ÚGY TAPASZTALJA, ahogy a tündérmesekönyvben le van írva.

2014. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
attól hogy nyugati város attól még fejlődött,sajnálom azokat a kelet és délen nem találnak munkát,aláírom h kevés!de nem csak ott élnek emberek!és ha ott nincs elég munka akkor baj h itt van és fejlődik a város?
2014. jan. 5. 17:57
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem írtam ilyet. Csak olyannak érvelsz mindig, ami KEVÉS. NAGYON KEVÉS. Mert az ország nem abból a 2-4 városból áll. És mi többen vagyunk.


Ez a lényeg. Nem jó az mszp, nem jó a fidesz se! Mikor fogom ezt hallani? Mert mindig azt hallom, hogy a fidesz az isten, mindenki minket fog utánozni meg hasonlók. Pedig a nagy büdös igazság az az, hogy nem különb, sőt, az emberek menekülnek szó szerint. Düh és UTÁLAT van az utcákon. És a fidesz nemhogy tenne ellene, hanem még USZÍT is.


Féreg egy hozzáállás és ezt sajnos a szavazói is bebizonyítják.

2014. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*olyannal
2014. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
düh és utálat?lehet és sajnálom azokat akiknek ezzel meg kell küzdeni,de én pl nem mondom h pont az ellenkezőjét de ilyen szinten ezt nem érzem...
2014. jan. 5. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!