Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez alatt a kérdés alatt...

Ez alatt a kérdés alatt összegyűjthetnénk, hogy mit csinált a Fidesz 4 év alatt?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, azért is kérem ki mások véleményét, mivel csak tavaly töltöttem be a 18. életévemet így egyértelmű, hogy 4 évre visszamenőleg nincsenek számottevő politikai tapasztalataim, valamint 4 év amúgy is hosszú idő. A Fidesz kormány munkáját kellene összegyűjteni (pozitívumokat és negatívumokat egyaránt), mivel egy ilyen kérdés sincs ahol ez össze lenne gyűjtve, vagy pedig az észérvek helyett csak felesleges sárdobálás található.


Én máris nyitnám a sort a negatívumokkal:


- A rezsicsökkentés nem fenntartható, ezt úgyis az állampolgárokkal fogják megfizettetni


- Nem javult a közbiztonság, az újonnan felvett rendőrök többnyire trafipaxoznak


- Elvándorlás


- 27% áfa


- Nem volt elszámoltatás


- A szabálysértési értékhatár 20.000 Forintról 50.000 Forintra nőtt (statisztikai trükközés)


- Nem sikerült új munkahelyeket teremteni


- Foglalkoztatottságba beleszámít a külföldi munkahely, illetve a közmunka (újabb statisztikai trükközés)


- Elképesztő kijelentések:

a, A fiatalok kalandvágyból hagyják el az országot

b, Magyarország az Unió 3. legiparosodottabb országa

c, A magyar munkaerő jó, olcsó stb.. (Szaúd-Arábiába)


Várom a további pontokat, illetve azt, hogy szerintetek megérdemeltek-e még 4 év kormányzást.



2014. ápr. 7. 11:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
87%
A KÉRDEZŐNEK is meg az ÖTÖS VÁLASZOLÓNAK is igaza van. Az egyik csak a negatívumokat sorolta fel, a másik csak a pozitívumokat. Mindent összevetve egy Fideszhez hasonló pártnak teljesen reális az a 45%-os támogatottság, amit tegnap elértek.
2014. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
66%
Ti komolyan azokra a látszatintézkedésekre adtok amiket a Fidesz kivitelezett. A fele nem ér semmit, mert nincs mérhető hatása, pl. egészségügyi-, tanári béremelés-, rezsicsökkentés (mellé kell venni a párhuzamos áremelkedést) és még lehetne ecsetleni a sok hülyeséget amik egyesek igen mélyen benyeltek. Ellenben a korrupciós tevékenységek bizony kemény pénzekbe kerültek amelyeket nagy részben az adófizetők pénze sínylett, de ez nem gond, miért is lenne.
2014. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
66%

"mert bizony ezek már megvalósított dolgok."

Elég szomorú. Egyszerűen nem hiszem el, hogy még a rezsicsökkentést is istenítik néhányan. Ez is őket minősíti. Sok orvos pedig biztos azért ment

ki inkább külföldre a 4 év alatt, mert olyan sok fizetés emelést kapott.


"Lehetne, hogy felsorolod (felsoroltatod) azt is, ami az mszp érdeme volt 8 év alatt?"

Idézem a Fideszeseket: nem ez volt a kérdés, ne terelj. Vagy csak ők hivatkozhatnak erre?

2014. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
58%
10-es, írj ki egy kérdést...nem az volt a kérdés, hogy melyik a rosszabb, hanem melyikkel jártunk jól...erre a válasz, egyik sem...a részletezés pedig ott van a kérdésben, illetve az 5ös válaszban. ezen nem fog segíteni az sem, hogy a baloldal meg elk.rta, hiába hajtod...
2014. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

" Lehetne, hogy felsorolod (felsoroltatod) azt is, ami az mszp érdeme volt 8 év alatt? Mert szerintem csak úgy van értelme az értékelésnek, ha összehasonlítod a kettőt."


Mit akarsz az MSZP-vel? Leszerepelt (pont). A Fidesz most kezdte meg a 2. ciklusát.

2014. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést. De megkérdezhetem, hogy miért kaptam a lepontozást? Azért mert Németországban dolgozok, mert Magyarországon nem tudok megélni?
2014. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 egypasika ***** válasza:
11%
Fidesz is leszerepelt. Csak nagyon sok ember vak és a következő 4 évben várják a megváltást.
2014. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
0%
14. vagyok: nem 5-ös, hanem a 3-as választ írtam volna.
2014. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
66%

kedves 5:

adórendszer átalakítása : úgy átalakították, hogy a sokat kereső adója kevesebb lett, a keveset keresőé több. Éljen, tapsvihar.


közmunkaprogram meghírdetése a segély helyett: tán inkább a munkahelyteremtésre kellett volna ennyi erőt fordítani. a közmunkás életében nyomorog, hát majd nyomoroghat nyugdíjas éveiben is, mert ebből a nullához közelítő összeget fog kapni. Én dolgozom közmunkásokkal (a munkahelyemen 4 üres állás van, de nem lehet embert felvenni, a közmunkás olcsóbb. Három havonta tanítjuk be az új embereket, munkát nagyon nem tudnak végezni, hiszen ügyet nem bízhatunk rájuk, ülnek a telefon mellett, de válaszolni sem tudnak az ügyfélnek, nem szakemberek). de oké, tök jó, éljen a közmunka.


épületrekonstrukciós program: aha, uniós pénzből. Szerinted meddig kapjuk, ha az oroszok és a kínaiak popsija most fényesebb az unióénál?


minimálbére emelés : ezen csak röhögni tudok. Azt korábban is emelték, ráadásul adómentes volt, már nem az.


orvosok és szociális dolgozók bérének emelése : aha. Férjem ápoló. Elmesélem, kapott emelést, de nem ám az alapbére emelkedett... három hónapig a fizuja mellé kapta feizetéskiegészítésnek. MAjd jött egy rendelet, ami a béreken felül minden kiegészítést megtilt az eü-ben. Azóta nem kapja.


rezsicsökkentés : társasházban (rezsiben van a víz, gáz, fűtés), 400 ft-tal fizetek kevesebbet. Bezzeg ha úszómedencés palotám lenne, tízezreket takaríthatnék meg.


Ébredj fel.

2014. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
6%

bírom az ilyen kis balosokat

olvassa a kérdést, és a válast, hogy bizony a fidesz csinált is ám valamit, amit az 5ös válaszomban írtam, de az semmi ők csak a 8évüket emlegetik.

nem tudom ki mondta hogy elk.rtuk.

és csődbe ment az ország?

ki hívta be az IMF-t?

melyik párt elnökhelyettese volt simon gábor?

jó kérdések mi?

2014. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!