Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez alatt a kérdés alatt...

Ez alatt a kérdés alatt összegyűjthetnénk, hogy mit csinált a Fidesz 4 év alatt?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, azért is kérem ki mások véleményét, mivel csak tavaly töltöttem be a 18. életévemet így egyértelmű, hogy 4 évre visszamenőleg nincsenek számottevő politikai tapasztalataim, valamint 4 év amúgy is hosszú idő. A Fidesz kormány munkáját kellene összegyűjteni (pozitívumokat és negatívumokat egyaránt), mivel egy ilyen kérdés sincs ahol ez össze lenne gyűjtve, vagy pedig az észérvek helyett csak felesleges sárdobálás található.


Én máris nyitnám a sort a negatívumokkal:


- A rezsicsökkentés nem fenntartható, ezt úgyis az állampolgárokkal fogják megfizettetni


- Nem javult a közbiztonság, az újonnan felvett rendőrök többnyire trafipaxoznak


- Elvándorlás


- 27% áfa


- Nem volt elszámoltatás


- A szabálysértési értékhatár 20.000 Forintról 50.000 Forintra nőtt (statisztikai trükközés)


- Nem sikerült új munkahelyeket teremteni


- Foglalkoztatottságba beleszámít a külföldi munkahely, illetve a közmunka (újabb statisztikai trükközés)


- Elképesztő kijelentések:

a, A fiatalok kalandvágyból hagyják el az országot

b, Magyarország az Unió 3. legiparosodottabb országa

c, A magyar munkaerő jó, olcsó stb.. (Szaúd-Arábiába)


Várom a további pontokat, illetve azt, hogy szerintetek megérdemeltek-e még 4 év kormányzást.



2014. ápr. 7. 11:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
52%
Ez alatt a kérdés alatt összegyűjthetnénk, hogy mit csinált a Fidesz 4 év alatt? Humor kategóriába kellett volna ezt a kérdést kiírni.
2014. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
57%
Én Németországban vagyok és NEM a kalandvágy miatt jöttem ide. Csak amiatt vagyok itt, mert kell a pénz. Abban igaza van Megélhetésre, hiteltörlesztésre és azért, hogy a szüleim ki tudják fizetni a számláikat. Minden nap arra gondolok, hogy bárcsak otthon lehetnék a hazámban, a családommal és a barátaimmal. De tudom még maradnom kell....
2014. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
77%

Közgép

Trafik

Földosztás

Takarékszövetkezetek

NAV

Stadion

Paks

Magánnyugdíj

Választási csalás

Kaszinó

Oktatás

Egészségügy

2014. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
69%
*javítok abban igaza van Orbánnak, hogy küldik haza az emberek a pénzt, de nem vállalkozásra vagy ilyesmire küldöm, hanem megélhetésre, hiteltörlesztésre...
2014. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
47%

korrupciós mszp-s ügyek felderítése

adórendszer átalakítása

közmunkaprogram meghírdetése a segély helyett

épületrekonstrukciós program(középületek feljavítása, amivel az építőipar teljesítménye nő)

minimálbére emelés

pedagógus életpályamodell

orvosok és szociális dolgozók bérének emelése

rendvédelmi szervek , és belügyi fegyveres szervek alapilletményének emelése 10ezer ft-tal.

keleti nyitás stratégia, amivel sok keleti cég jön az országba(pl takata miskolc ezer új munkahely)

befektetői bizalom miatt újuló befektetési alapok növelése(pl wabberers kamion parkjának növelés 600új munkahely, vodafone ügyfélszolgálat növelése 500 új munkahely)

rezsicsökkentés

energia szektor profit alapú működésének a felfüggesztése(irányelvek lefektetése, és most a kormányváltáskor ezzel kezdik a munkát)

lehetne még írni, de ha érdekel a téma majd keresgélsz, mert ezt fejből írtam neked.

2014. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
53%
btk, ptk szigorítás kimaradt
2014. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
72%
Amit most is fog: megduplázza belőlünk a vagyonát. A hiszékeny réteget (kismamák, nyugdíjasok) majd megint behülyíti és el van intézve.
2014. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
29%

aki az 5öst lepontozta annak fáj az igazság.

mert bizony ezek már megvalósított dolgok.

2014. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 egypasika ***** válasza:
46%
Egy mondattal kilehet fejezni mit csinált a fidesz. Megszedte magát, manipulált és elérte a célját.
2014. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
19%
Lehetne, hogy felsorolod (felsoroltatod) azt is, ami az mszp érdeme volt 8 év alatt? Mert szerintem csak úgy van értelme az értékelésnek, ha összehasonlítod a kettőt.
2014. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!