Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tünik fel hogy...

Csak nekem tünik fel hogy mindenki aki itthon 'boldogul' az azt szokta mondani egy kivándorló magyarnak hogy 'menjél mosogatni Angliába'. 'azt hiszed ott jobb lesz' . és társai?

Figyelt kérdés
Nem szánalmas egy kicsit ez a kijelentés?.nem is értem miért feltételezik hogy mindenki aki elmegy egy 4osztályt végzett balek.

2014. ápr. 7. 08:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert minél aljább munkát megy ki végezni valaki külföldre, annál nagyobb rá az arca. Feltételezik, hogy aki nem megy ki, az azért nem megy ki, mert nem tud, bezzeg ők mekkora menők, hogy kint mosogatnak. :) Ez a hozzáállás nagyon irritáló.


A butaság is rendívül irritáló, amikor valaki beszorozza a kinti bérét az árfolyammal, és örül, mint majom a farkának, hogy milyen sokat fog keresni. Csak sajnos az árakat elfelejti felszorozni, oszt' nyomorgás közben osztja az észt, hogy ő milyen jól él.

2015. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14,16-os vagyok. Több, mint egy éve élünk Angliában. A férjem katona volt otthon és úgy hozta az élet, hogy itt se minimálbérért mosogat. Ha bárkinek kérdése van szívesen válaszolok. Kb azt kaptam itt kint amit vàrtam.... Megélünk, tovább tudunk lépni és köszönjük nem megyünk "haza".
2015. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem magyarországon senki nem képes boldogulni.Én ilyenekkel még nem találkoztam.Az aki nem megy ki külföldre feltehetőleg azért nem teszi mert már ideláncolta magát mindenféle kötelékkel,ingatlannal,férjel,feleséggel, gyerekkel,családdal,hitellel,esetleg munkával stb vel.Persze jóval többen vannak azok kiknek nincsenek családi gazdasági kötődése ehhez az országhoz ;-)
2015. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom.nehéz okosnak lenni a külföldi munkavállalással kapcsolatban.Mindenesetre ha valakinek van odakinnt egy jól fizető fix lehetősége munkahelye amire felvennék és nem vállalja ..Hát az hüje.(sajnos nem ez a jellemző hanem inkább az hoyg többség valóban mosogat felszolgál vagy szállodázik.Azért nem biztos hogy megéri kimenni,hacsak nincs valami távolabbi komolyabb célod.Cél nélkül egy idő után fel fogod adni.
2015. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!