Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a 40% aki nem szavazott?

Ki az a 40% aki nem szavazott?

Figyelt kérdés
Kik azok akik nem mentek el szavazni? És miért nem mentek el? Érzik még úgy ezek után hogy joguk lesz véleményt nyilvánítani az elkövetkezendő 4 évben?

2014. ápr. 7. 00:10
1 2 3 4 5
 31/44 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Elmentem szavazni, de azért "mert csak", nagyon is meg tudom érteni azokat akik nem mentek el.

Leváltottuk az MSZP-t 4 éve és nem lett jobb... gyakorlatilag a rendszerváltás óta erről szól a dolog hogy majd a másik az biztos nem fog lopni... de a tapasztalat azt mutatja hogy mégis és ebbe belefáradtak az emberek.

2014. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

En nem ertem az embereket.

Tudjak hogy az egyik part szar, a masik is az, a harmadikkal meg nem ertenek egyet, ezert azt mondjak hogy inkabb nem mennek el szavazni, tehat lenyegeben SEMMIT sem tesznek azert hogy jobb legyen.


Ez meg hogy 1 szavazat semmit se szamit.. En tudok olyan helyi szavazasrol, ahol 2 szavazaton mulott az egesz.

2014. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Normalis, demokratikus korulmenyek kozott, igy ebben a formajaban nem tortenhetett volna meg ez a szavazas. 11 part ellen tettek feljelentest a 18-bol, ebbol 4 az elmult fel evben alakult.

Ilyen keretek kozott, ilyen idiota emberekkel, ilyen felhozatalu partokkal nem lehet erdemleges valtozasokat elerni. Magyarorszagra meg hosszu evnyi szenvedes var, lesz itt teljes alamcsod es lesz itt ukran minta. Evek ismetlik egyast, semmi sem valtozott az elmult evekhez kepest a tarsadalom tovabbra is teljesen inkompetens.

2014. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
51%

Megfogadtam, hogy nem írok, de kissé felhúztak a válaszok.

Nem mentem el szavazni, én így fejeztem ki a véleményem.

Igen, sok dologgal nem értek egyet az elmúlt 4 év intézkedéseivel kapcsolatban, és magamat hazudtoltam volna meg, ha behúzom az X-et a FIDESZ mellé.

De mégis, kire szavaztam volna?

Az MSZP-Együtt-DK-PM-LMP koalícióra, ami már a neve alapján is egy hatalmas vicc? Azért, mert nem vagyok elégedett az elmúlt 4 évvel, attól a hosszú távú memóriám még működik, és nagyon jól emlékszem az azt megelőző 8 év kormányzására is. Hát azt még egyszer nem kívánom.

A Jobbikra? Akiknek bár elméleti szinten sok olyan ötletük és elképzelésük van, amelyek hasznára válnának az országnak, de nincs semmi diplomáciai érzékük, lehetetlenül szubjektíven és szűk látókörűen gondolkoznak, és valószínűleg fejjel rohannának a falba.

21/L

2014. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Én nem voltam szavazni, másik két ugyanilyen kérdésben már leírtam, miért.


De az itt felhozott dologra reagálnék. Nevezetesen, hogy 4 évig nincs jogom véleményt nyilvánítani... Na már most.. Akik elmentek szavazni, azokkal amúgy két választás között folyamatosan konzultálnak a parlamentben sggvakaró politikusok, hogy miképp lesz a költségvetés, és hogy mennyi adósságot bocsátunk ki a jövő héten? Mert én nem emlékszem ilyesmire, miután legutóbb szavazni voltam...

2014. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

És a lényeg lemaradt:

"Érzik még úgy ezek után hogy joguk lesz véleményt nyilvánítani az elkövetkezendő 4 évben?"

Ugyanaz lesz a véleményem, mint eddig is: jelenleg nincs olyan párt Magyarországon, aki ki tudna vezetni bennünket a sz*rtengerből, amibe kerültünk. Halkan jegyzem meg, olyan mélyen vagyunk már benne, hogy valószínűleg nem is lenne lehetséges...

2014. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
(#36 voltam)
2014. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Azért azt megjegyezném hogy a 7 magyar régióból 4 az EU 10 legszegényebb régiója között van... Ez az egy adat mindent elárul a jelenlegi és az elmúlt 10 év politikájáról. Ott tartunk hogy Bulgáriával "versenyzünk" az EU legszegényebb országa címért. De azért tapsikoljunk csak a 2/3-nak meg a "rezsicsökkentésnek". Gratulálok!
2014. ápr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Azért a soha nem votl iylen rossz a részvétel picit erős.

[link]

2014. ápr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Főzős Laci ***** válasza:
46%
Vannak ilyen közönyös polgárok!Ausztráliában aki nem szavaz,azt jól megbüntetik!
2014. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!