Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a 40% aki nem szavazott?

Ki az a 40% aki nem szavazott?

Figyelt kérdés
Kik azok akik nem mentek el szavazni? És miért nem mentek el? Érzik még úgy ezek után hogy joguk lesz véleményt nyilvánítani az elkövetkezendő 4 évben?

2014. ápr. 7. 00:10
1 2 3 4 5
 11/44 Vadkan01 ***** válasza:
82%
Itt van egy közülük. Miért nem mentem el, mert demokrácia egy átverés, azzal hogy ikszelsz 4 évente, azzal nem tudod megváltoztatni az ország sorsát, hazug, korrupt emberek akiket meg beszavaznak meg pláne. Véleményem meg így is lesz, most is volt és az volt, hogy ez a rendszer felőlem mehet a levesbe.
2014. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok hogy teszem azt X párt hoz egy törvényt (mondjuk) ami téged hátrányosan érint. Most hirtelen konkrét példa nem jut eszembe. Ekkor te mondhatnád hogy gonosz szemét X párt, de a felelősség a tiéd hogy nem szavaztál X párt ellen.


Feltéve ha nem X párt szavazója vagy, mert akkor neked van igazad.


UI: köszönöm az eddigi kulturált válaszokat mindenkinek /ment a zöld pacsi mindenhová/

2014. ápr. 7. 00:17
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szavaztam.

Akik esélyesek voltak a bejutásra, azokkal mind volt valami bajom.

A rinyálás jogát fenntartom, mivel adófizetőként én állom a bolhacirkusz rám eső részét.

2014. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Akik úgy érzik hogy felesleges a szavazás azok mit gondolnak mi kéne a változáshoz? Ha a szavazás nem változtat meg semmit?
2014. ápr. 7. 00:18
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkor te mondhatnád hogy gonosz szemét X párt, de a felelősség a tiéd hogy nem szavaztál X párt ellen."


Mondjuk mert normális emberek nem valami ellen, hanem valamire szavaznak.

Persze ezt egy gyűlölködőnek hiába magyarázza az ember...

2014. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

"A rinyálás jogát fenntartom, mivel adófizetőként én állom a bolhacirkusz rám eső részét."


Ez is egy jó érv, de ha 4 évig fizeted a cirkuszt akkor nem lenne evidens hogy szavazol is? Én nem konkrétan arra gondolok hogy esélyesre kell szavazni, csak arra hogy 'majd az ország fele nem szavazott...

2014. ápr. 7. 00:20
 17/44 anonim ***** válasza:
63%
én azért nem mentem, mert anno amikor szavaztam, nem az nyert akire szavaztam és utána meg sírt mindenkinek a szája, hogy a szavazottja mekkora hazug, stb. én úgy döntöttem, én kevés vagyok/voltam sok h*lyével szembe menni
2014. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 tetro ***** válasza:
87%
nem mentek el, mert dolguk volt, mert nincsenek itthon, mert betegek, mert tesznek az egészre. vagy mert nem volt olyan párt akire szerintük érdemes lenne szavazni. számodra ezek közül mind elképzelhetetlen?
2014. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

"Akik úgy érzik hogy felesleges a szavazás azok mit gondolnak mi kéne a változáshoz? Ha a szavazás nem változtat meg semmit?"


Forradalom, rendszerváltás.

2014. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim válasza:
100%

Én nem mentem szavazni.

A fidesz, és az mszp már bizonyított.

A jobbiknak megnéztem mik a tervei, valóban van benne pár jó dolog, de az egész egyben nem tetszik. Az embereket se szeretem túlzottan, a legtöbb nagyon szűk látókörű. Nekem aztán teljesen mindegy melyik jut be.

2014. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!