Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a 40% aki nem szavazott?

Ki az a 40% aki nem szavazott?

Figyelt kérdés
Kik azok akik nem mentek el szavazni? És miért nem mentek el? Érzik még úgy ezek után hogy joguk lesz véleményt nyilvánítani az elkövetkezendő 4 évben?

2014. ápr. 7. 00:10
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

"Mondjuk mert normális emberek nem valami ellen, hanem valamire szavaznak."


ez egy kicsit logikátlan mert bármire szavazol annak van egy ellentéte tehát így valami ellen is szavazol...


"Persze ezt egy gyűlölködőnek hiába magyarázza az ember..."


nem érzem hogy gyűlölködő lennék, de ha a példámból vagy az eddigi modoromból ez jött volna át akkor azt nagyon sajnálom.

2014. ápr. 7. 00:22
 22/44 A kérdező kommentje:

"számodra ezek közül mind elképzelhetetlen?"


nem elképzelhetetlen. de ha van egy oldal ami azért létezik hogy kérdezzenek az emberek akkor ugye nem nagy baj ha én kérdezek?

2014. ápr. 7. 00:24
 23/44 anonim ***** válasza:
39%

Én sem szavaztam pedig akartam..

A Fidesz sz*r ez tény, de még mindig kisebb sz*r mint az MSZP... A fidesz 3 éven keresztül lopott de legalább a 4. évben csinált valami értelmeset... Az MSZP 8 éven át lopott és semmi érdemlegeset nem tud felmutatni.


Megmondom őszintén a Jobbikra akartam szavazni.. Viszont az elmúlt időszak Zsidóellenessége és Keresztényellenessége marhára kiakasztott. Tudom sokan Ateisták vagytok, de attól még szerintem nem kell minden vallást megalázni MO-n a katolicizmuson kívül. Rajtam kivül még legalább 10-15 embert ismerek akik hasonló okok miatt nem szavaztak a Jobbikra az utolsó percben.


A többi párt meg... Vicc kategória.. nem kell ide mégtöbb liberális...


Szóval maradt a nagy semmi..

2014. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Azért is érdekelt a téma mert soha ilyen alacsony a részvétel még nem volt.
2014. ápr. 7. 00:25
 25/44 A kérdező kommentje:

"Forradalom, rendszerváltás."


Akkor ezek nem hozhatók el egynéhány ember szerint békés választások által?


Köszönöm az eddigi összes választ!

2014. ápr. 7. 00:26
 26/44 anonim ***** válasza:
44%

Én azért nem mentem,mert nem értek a politikához. Nem is érdekel igazából,ezért nem is olvastam utána a dolgoknak.

Nyugi kérdező,ennek fényében,nem is fogok véleményt nyílvánitani a következő 4 évben.

19/L

2014. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
79%
00:32 De ne sírj ha a tandíj magas, vagy a fizu kevés.
2014. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
47%

én sem mentem. az én "kifogásom" az, hogy én magam alakítom az életem. én 21 éves vagyok, 2 éve dolgozok, és meg vagyok elégedve a környezetemmel. ha visszatekintek az elmúlt 12 évre, nem nélkülöztem semmiben, holott mindenki azt mondja, hogy az előző 8 év még ennél is rosszabb volt. ez felfogás kérdése. egyetlen problémám a mentalitással van. talán, azt mondanám, hogy a hatalom arányával van baj, hiszen a fidesz ezzel egyértelműen visszaél, és emellett még a polgárokat sem tisztelik(direkt provokatívak, szeretik az esetleges negatív ügyeket húzni, halasztani, aztán csattanóként röhögni egyet, hogy mégse jött be, szerintem a Rogán féle ügynek pont ez lesz a vége...még kiderül 1-2 indokolatlan dolog, ő meg csak egy tollvonással javítja, és mintha mi sem történt volna, jól kiröhög mindenkit).


de aki viszont ezt figyelmenkívül hagyja, és persze van munkája(ez párttól függetlenül probléma lenne, ha nincs, úgysem tudná másik sem megoldani...azért már esetleg meg kéne eröltetniük magukat), annak nem kellene, hogy gondja legyen.


sajnos a legtöbb ember nem így látja, és azt hiszi, hogy majd az adott politikus fogja megoldani minden gondját, és ha nem ők kormányoznak, akkor már meg is van magyarázva, miért is nem élünk jólétben.

2014. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Nem evidens, nem következik az adófizetésből hogy szavazni is elmegyek. Ha lesz olyan párt, akinek a programjával azonosulni tudok akkor őket támogatni fogom.
2014. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

A magyarországi választás, az eredményét tekintve arról szól, hogy a következő négy évben ki lopjon. Ez a szomorú valóság.

Az én távolmaradásom ,ennek az "eredménynek" a kritikája.

2014. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!