Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten hogy lehet hogy...

Budapesten hogy lehet hogy ennyira más gobdolkodásúK az emberek?

Figyelt kérdés
Mintha teljesen más világban élnének, mszp gyözelmek, lmp, jobbik meg sehol... Hogy a bánatba lehet ez??? Ekkora kulonbseg csak az alapjan hogy az orszag melyik reszen lakik egy ilyen kicsit orszagban...
2014. ápr. 6. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen más világ, azonos háttérrel.


Éltem vidéki kisvárosban és vidéki nagyvárosban is, utóbbi, egy híres-neves egyetemváros se csókolhatja meg Budapest lába nyomát az életstílust, lehetőségeket, stb-t tekintve, nem véletlenül tizedakkora.

2014. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, eltaláltad, teljesen más világban élnek.


Én egy 24 éves vidéki srác vagyok és egy éven keresztül fent éltem Budapesten az ex-barátnőmnél és azt kell mondjam, hogy valóban teljesen más világ.


Azért élveztem Pestet, jó volt...

2014. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg más körülmények.
2014. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Én pesti vagyok és Jobbikos.

Budapesten sok ember tömörül és RENGETEG idióta van, de ez nem korlátozódik a politikai szemléletre...Rengeteg a külföldi, ivászat megy minden éjjel, a büdös bunk.ó külföldi szomszédoktól zeng a környék és csak a rendőrökből értenek.


Én inkább élnék valahol vidéken, nagyon elegem van már :(

2014. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy jönnek ide a külföldiek? pécsen, miskolcon, győrben nincsenek mért kell ilyen sületlenséget összehordani
2014. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vidéken persze nincs ivászat üvöltöző szomszédok...
2014. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tetszett nekik 4es metró
2014. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!