Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten jelenleg a Fidesz...

Budapesten jelenleg a Fidesz vagy az Összefogás a népszerűbb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meglepő módon a Jobbik a legnépszerűbb, aztán a Fidesz. Mondjuk én ennek örülök.
2014. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát sztem a Fidesz bár ott a legkisebb a különbség. Jobbik a 10%-val sehol sincs
2014. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A Fidesz elég népszerű.Budapesten sok beruházást intézett, sok volt a busz beszerzés is.


Meg, Budapesten kevés a cigány 1-2 kerületet leszámítva.

2014. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Csak úgy szólok, hogy aki beismeri, hogy a cigányok miatt szavaz a Jobbikra, az egyöntetűen elismeri, hogy rasszista, és, hogy a Jobbik is egy rasszista párt, azért tetszik neki.
2014. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
A FIDESZ népszerűbb. Régebben pedig az MSZP volt népszerűbb Budapesten, csak hát elkúrták.
2014. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Pénteken adják át a 4-es metrót, szerinted? :)
2014. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legfrissebb körzeti statisztikák alapján Budapesten 8 körzetet vihet az Összefogás és 10-et a Fidesz. Szoros lesz legalább a főváros.
2014. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!