Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem megint Fidesz lesz?

Ugye nem megint Fidesz lesz?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg,hogy legalább a Jobbik győz! Én személy szerint a Kormányváltásra szavaztam,mivel baloldali szavazó vagyok,de összetenném a két kezem,ha a Jobbik győzne,mint jobboldali párt,és nem a fidesz! Lehet furcsán hangzik,de támogatom néhány radikális lépésüket,ugyanakkor a fidesszel szinte semmiben nem értettem egyet az elmúlt négy évben azon kívűl,hogy tágították a személyes önvédelem paragrafusát a BTK-ban. De ennyi! Ez négy év alatt baromi kevés. Szóval hajrá Kormányváltás,és hajrá Jobbik. A kettő közül kerüljön ki valamelyik győztesként!!
2014. ápr. 6. 20:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Félre értés volt:)
2014. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
fidesz még assem érdemli meg hogy nagy betűvel írjam. Nagyon de nagyon remélem h nem ők nyernek.
2014. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az m1en az eredmények azt mutatják,hogy a Zsidesz van legelől az az együtt izé párt a 2. Jobbik a 3. vagy 2. Néhol szoros,néhol nagyon elhúz valamelyik. Szomorú..
2014. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

nem azért nyer a zsidesz mert sok a birka az országban.. ennyi nincs!!!


Egyszerűen csak látszatdemokrácia látszatszavazása volt a mai nap...

2014. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ismét édesapámat felhozva, van egy ismerőse akit lefizettek 10000ft-tal,hogy ugyan!hordja el már a cigányokat szavazni a Fideszre.. érdekes
2014. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!