Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem megint Fidesz lesz?

Ugye nem megint Fidesz lesz?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg,hogy legalább a Jobbik győz! Én személy szerint a Kormányváltásra szavaztam,mivel baloldali szavazó vagyok,de összetenném a két kezem,ha a Jobbik győzne,mint jobboldali párt,és nem a fidesz! Lehet furcsán hangzik,de támogatom néhány radikális lépésüket,ugyanakkor a fidesszel szinte semmiben nem értettem egyet az elmúlt négy évben azon kívűl,hogy tágították a személyes önvédelem paragrafusát a BTK-ban. De ennyi! Ez négy év alatt baromi kevés. Szóval hajrá Kormányváltás,és hajrá Jobbik. A kettő közül kerüljön ki valamelyik győztesként!!
2014. ápr. 6. 20:41
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
62%

Fidesz nyert..

A sok birka szeret szenvedni.

úgy látszik sokan megélnek 47.000 Ft-ból.

2014. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"úgy látszik sokan megélnek 47.000 Ft-ból."


Mert te ennyiből élsz? Netre azért még telik belőle..

2014. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem hogy nem a Fidesz lesz megint. Nayon kemény volt ez a négy év szerintem...
2014. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
Ha a Fidesz nyer,akkor vége az országnak,remélem tudjátok! Háború lesz! A Nyirkai jóslatban is benne voltak az elmúlt évek azt jósolták meg,hogy most a Fidesz fog nyerni,akkor később 3 oldalról fogják megtámadni az országot, nagy éhinség lesz , de az arabok fognak nekünk segíteni. Olvassátok el töltsétek le az egészet, eddig szinte mindig az történt meg amit megjósoltak! Kár, nagy kár ha most a Fidesz nyer, csak gondoljatok bele..
2014. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Óh, így kezdődik el számomra a nagybetűs élet, ki hitte volna, hogy ilyen szörnyű sorsunk lesz!!!
2014. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A kemény szó nem elég rá... brutálisan sz*r volt. A középosztálybeli családom színvonala 2010 után a lejtőn indult meg lefelé.. már 2011 elején az új egykulcsos miatt éreztük a nagy változás hatását,erre rátettek az új adók,és a drasztikus élelmiszerár emelés. Most épphogy kihúzzuk hónap végéig.
2014. ápr. 6. 20:54
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha most ezt iróniábol írtad,akkor egészségedre! Ez a 4 év kínkeserves lesz utána álïtólag jön a Jobbik ha minden igaz.. 4 év.. hogy ez a 4 év hogy lefogja pusztítani az országot!
2014. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nem irónia.. hanem csak a valóság :/
2014. ápr. 6. 21:00
 19/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne értsd félre nem neked mondtam! :) Viszont,ha megtalálod a Nyirkai jóslatot mindenképpen olvasd el! Én sem találtam meg,de az édesapám katona és látott egy s mást az árvízen is ő mondta nekem ezt a jóslatot de eddig minden ugyanaz volt! Mikor kint voltak az árvízen a 10 fokos vízben a búvárokat dobálták homokzsákokkal a cigányok,akiket lefizettek,hogy menjenek ki "segíteni" és akik kint dolgoztak magyar emberek azok este 6kor sem ehették meg az ebédüket,mert hogy még nem ért oda Orbán Viktor és hogy az hogy nézne már ki... ez egy szolídabb "történet". Pusztulás lesz..
2014. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem ironizál szerintem, mert a mi családunk is hasonlókat tapasztalt. Elég lemenni a boltba és látni, hogy mennyivel "jobban élünk". A kenyértől kezdve minden drágább, hála a rezsicsökkentésnek. Amivel megjegyzem, szinte semmit nem takarítottam meg, sőt. Ha ez kell a népnek, akkor meg is érdemli. Ők egyébként vakok vagy teljesen külön világban élnek? Ez alól persze kivétel, aki nem rájuk szavazott. Őket sajnálni fogom külföldről, mert én biztos nem maradok itt nyomorgni.
2014. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!