Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha valaki rasszista?

Miért baj, ha valaki rasszista?

Figyelt kérdés

A Jobbiknál is folyton ezt emlegetik, hogy így meg úgy rasszista.

Mégis miért baj, ha valaki rasszista? Én is az vagyok, vállalom is. Utálom a romákat, mert képtelen beilleszkedni a társadalomba, 1000 ft-ért ölnek öregembereket, az utcára nem lehet kimenni este 10 után, nem érzem biztonságban magam. Kötekednek, köpködnek, undorítóak.

Kínaiak jönnek ide elbszni a gazdaságot a kínai olcsó szrokkal, de a nyelvet megtanulni azt nem tudják..


Nem provokációnak szánom a kérdésemet!!! Csak tényleg érdekel.


2014. ápr. 6. 16:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%

Te megkérdezted, hogy mi a baj a rasszizmussal általánosságban.


Kaptál rá több választ és elkezdtél derpegni anekdotikus esetekkel, hogy hol, kit és mennyiért vertek meg. A 800e-s magyarországi cigányság kollektíven verte meg a nagymamádat? Nem? Akkor ne nyilatkozz róluk. Ha meg ezt teszed, akkor végképp ne sértődj vérig, amikor lenácikulázzák a kedvenc kis pártocskádat.

2014. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Benézted. Budapesten lakom.
2014. ápr. 6. 17:03
 23/37 A kérdező kommentje:

"Ha meg ezt teszed, akkor végképp ne sértődj vérig, amikor lenácikulázzák a kedvenc kis pártocskádat"


Te is benézted. Ki sértődött vérig? Nem fogok undorító, szánalmas cigányok miatt egsértődni. Kedvenc kis pártocskám pedig köszi, nincs.


Csók neked is, remélem holnap azért nem téged szurkálnak halálra! Vagyis de.

2014. ápr. 6. 17:04
 24/37 anonim ***** válasza:
91%

Káros a társadalomra nézve, ennyi. A gyűlölködő ember valamilyen komplexussal bír amelyet így akar kiélni, palástolni. Ezen nincs mit vitatni, sem ferdíteni nem lehet, sem kimagyarázni. A rasszizmus nem lehet normál opció semmilyen esetben.

Pont ezért nem is értem, hogy egyes ilyen nézeteket valló emberek miért papolnak arról, hogy a liberálisok őket bezzeg nem fogadják el, ilyenkor megáll az eszem.

2014. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

"A gyűlölködő ember valamilyen komplexussal bír"


Nincs semmilyen komplexusom, csak tapasztalataim. Tudod, amikor sétálsz az utcán, majd hátulról a nyakadhoz szorítják a kést, és jön a magyarázás, hogy telefont, pénzt, mindent, akkor itt már nem komplexusokról van szó.

A vicc az, hogy 7 év alatt 4 ilyen eset történt meg velem, pedig teljesen átlagosan kinéző, tipikus stréber lány vagyok, este 9 után utcára sem megyek ki.

2014. ápr. 6. 17:07
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
lol.
2014. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
te tényleg nem érted. nem érted, hogy miről van szó. egy birka vagy, gondolom max 19 éves. eredj vissza az iskolapadba, mert az a történelemérettségi elég ferde lehetett.
2014. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Értelmes hozzászólás volt, köszi, hogy időt szakítottál rá. Bár több értelme lett volna, ha a fejedet a falba vered.
2014. ápr. 6. 17:10
 29/37 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy miért baj, ha valaki rasszista?!

Szerintem, amíg nem megy át tettlegességbe, addig mindenki legyen az, ami.Én is utálom a cigányokat, de például kimondottan bejönnek a félvér vagy afro formák, tehát máris nem mondható rám, hogy rasszista lennék. Ha valaki utálja a melegeket, attól miért nem tartanak pl? Pedig azok is bánthatnák a másikat, hiszen mindegyik dolog valaminek a gyűlöletéből ered. Szerintem saját jogom eldönteni, hogy milyen ember vagyok, csak ne kövessek el semmi durvát a másik ellen. Vagy nem?

2014. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
hát, ha a jobbikra szavazol, akkor már baklövést követsz el.
2014. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!