Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha valaki rasszista?

Miért baj, ha valaki rasszista?

Figyelt kérdés

A Jobbiknál is folyton ezt emlegetik, hogy így meg úgy rasszista.

Mégis miért baj, ha valaki rasszista? Én is az vagyok, vállalom is. Utálom a romákat, mert képtelen beilleszkedni a társadalomba, 1000 ft-ért ölnek öregembereket, az utcára nem lehet kimenni este 10 után, nem érzem biztonságban magam. Kötekednek, köpködnek, undorítóak.

Kínaiak jönnek ide elbszni a gazdaságot a kínai olcsó szrokkal, de a nyelvet megtanulni azt nem tudják..


Nem provokációnak szánom a kérdésemet!!! Csak tényleg érdekel.


2014. ápr. 6. 16:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
Nos, én annyit mondok, hogy nálunk egy cigány 370 Ft-ért vert félholtra egy öregmamát
2014. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%

U.I.: Én is utálom őket, rasszista vagyok

Adolf bátyám itt lenne, cigány nem lenne

2014. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos Adolf Bátya nem foglalkozott annyit a cigányokkal, mert nem tartotta őket veszélyesnek(buták a cigányok így ártalmatlanok)
2014. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Erről beszélek.. És ezeket védik!!

Azért dolgozunk, hogy eltartsuk a putrit...

2014. ápr. 6. 16:46
 5/37 anonim ***** válasza:
32%

Mert egy normális, szociálisan működni képes embernek és a belőlük felépülő társadalomnak nem lehet célja idegenek ok nélküli gyűlölete, meg az ismeretlen emberek ismeretlensége miatti félelem és utálkozás.


Nyugi, te is majd kinövöd tinikorod utánra.

2014. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19%
Én is utálom a romákat, de a jobbik egy viccpárt.
2014. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

OK NÉLKÜLI?


Ok nélkül késeltek meg, ok nélkül szülnek 10 kölyköt a nagy semmire, amiket MI tartunk el, ok nélkül vernek halálra időseket pár forintért! Ok nélkül képtelen beilleszkedni a társadalomba! Ja és ok nélkül képesek voltak más országokban tenni ellenük!


Azt kívánom a hozzád hasonlóknak, hogy éljen putri mellett, rettegjen éjszakánként, hogy vajon melyik fog betörni hozzá: az, amelyik csak ájultra veri, vagy az, amelyik meg is öli!

2014. ápr. 6. 16:49
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
1-1 népcsoport tömeges elítélése borzasztó dolog. Senki nem dönt úgy, hogy ő cigánynak születik, hanem így hozza a sors, nem tehet róla. Egyáltalán nem mondható el minden cigányról, hogy ezer forintért öl, ugyanerre képes a fehér is, csak arra nem nyomják rá a bélyeget, hogy magyarbűnözés. Csak ebbe nem gondol bele senki. Lehet emlegetni a segélyeket is, a magyarok - köztük én - ugyanúgy felvesszük. Megnézném a fejedet, ha egy cigány családban születnél, elmennél tanulni, mégsem tudnál dolgozni sehol, mert nem vesznek fel a bőröd színe miatt. Tényleg. Arra nem gondoltál még, hogy az általad emlegetett viselkedés nem egyik pillanatról a másikra alakult ki, hanem évszázadok során, a rasszizmus hatására? Nekem semmi bajom nincsen konkrétan egyik népcsoporttal sem, találkoztam már villamosmérnök líbiai feketével, szorgosan dolgozó cigányasszonnyal, és ugyanúgy találkoztam bűnöző, félelmetes, senkiházi fehér emberrel, aki a saját anyját pofozta félholtra, mert nem kapott zsebpénzt. Kérdés az, mit akarsz észrevenni. A fejlődő, nyitott világlátásba a rasszizmus nem fér bele. Mellesleg a világ vezető hatalmának a miniszterelnöke fekete, ők túl tudtak lépni a rasszizmuson, érdekes, pedig 100 éve még egy normális képzésben sem vehettek részt a feketék. Hány éves vagy egyébként, 12?
2014. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
33%

A cigányok úgy szaporodnak, mint a csicsóka....

Azért nem ártana tenni valamit ez ügyben, mivel egyrészt a végén mi leszünk a kisebbség. Másrészt nem dolgoznak semmit, csak a gyerekek után járó pénzen élnek... Nálunk a faluban, ahogy anno egyik osztálytársam 8.ba elballagott 3 év múlva a 2. gyerekét szülte

2014. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
61%
Most már cigány párt is van MCP. Hova jutunk még el? Takarodjanak a kemencébe ami mindig add majd meleget nekik, és akkor nem kell majd a meleget lopni ;) .
2014. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!