Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha valaki rasszista?

Miért baj, ha valaki rasszista?

Figyelt kérdés

A Jobbiknál is folyton ezt emlegetik, hogy így meg úgy rasszista.

Mégis miért baj, ha valaki rasszista? Én is az vagyok, vállalom is. Utálom a romákat, mert képtelen beilleszkedni a társadalomba, 1000 ft-ért ölnek öregembereket, az utcára nem lehet kimenni este 10 után, nem érzem biztonságban magam. Kötekednek, köpködnek, undorítóak.

Kínaiak jönnek ide elbszni a gazdaságot a kínai olcsó szrokkal, de a nyelvet megtanulni azt nem tudják..


Nem provokációnak szánom a kérdésemet!!! Csak tényleg érdekel.


2014. ápr. 6. 16:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%
Nefélj,ha a Jobbik lenne uralmon,akkor nem kéne félni nap mint nap az utcán. Megdolgoznának szépen mindenért vagy megdöglenének. Bekéne az összeset keríteni..
2014. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Hol beszéltem feketékről? Bemásolnád?


Tudod, amelyik cigányok dolgoznak, elítélik azt a fajtát, amelyikről írtam.

2014. ápr. 6. 16:52
 13/37 anonim ***** válasza:
81%

1000 Ft-t?

Drága volt a bőre a nagyidnak!

Nálunk Komárom-Esztergom megyébe 100-300Ft visszajárókért rommáverik az öregeket, és természetesen még egy ejnye-bejnye sem jár nekik érte!

2014. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem baj, sőt kifejezetten támogatandó.
2014. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
5%
Tudod mit jelent a rasszizmus? Az volt a kérdésed, hogy mi baj van vele. Én leírtam. Az, hogy annyi eszed nincsen, hogy értelmezz egy olyan szót, amivel dobálózol, arról én már nem tehetek. Ennyit a jobbikos szavazók intelligenciaszintjéről. Gratulálni tudok csak.
2014. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
De különben én még életemben nem találkoztam dolgos, tanult cigánnyal.
2014. ápr. 6. 16:56
 17/37 A kérdező kommentje:

Drága 15-ös, használni kéne az agyadat és értelmezni azt, amit leírtam! Hol volt szó fekákról? Volt valahol esetleg? Ha nem, akkor NINCS bajom velük.


Azokat gyűlölöm, akikről írtam. ERről ennyit te szörnyen okos, fideszes vagy emeszpés segélyes cigány.

2014. ápr. 6. 16:57
 18/37 anonim ***** válasza:
Nálunk a pizzafutár cigány, vele nincs semmi bajom, először negatívan álltam hozzá, de pontos és kedves szóval vannak kivételek, nem sok de van egy pár
2014. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
én egyformán utálok mindenkit, általában jogosan, és ember legyen a talpán, cigány vagy nem cigány, aki ezen a véleményemen változtatni tud :D szerintem ez így korrekt.
2014. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
11%
Hihetetlenek vagytok. Gondolom mind vidékiek vagytok :)
2014. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!