Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan látod a Jobbik hosszútá...

Hogyan látod a Jobbik hosszútávú jövőjét?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
44%

Nos, melyik a kettő közül?


A HARMADIK.

Az hogy hülye vagy!


Tavasszal meglepetés volt, már maga az EU –s választási eredmény is.

A legracionálisabb és kidolgozottabb netes hálózata van.

Már kezdenek kirajzolódni, hogy ha lesz saját TV je kik is lesznek benne.

Még a parlamentbe sincsenek, eltelik 1-2 év és meg lesz a TV is, ahogy napi és heti lapok.

Ennyire szervezetten induló párt, nagyon ritka!

2009. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
47%

"A HARMADIK.

Az hogy hülye vagy! "


Hú micsoda komoly érvelés! Én megadom magam ,tényleg, egyszerűen nem vehetem fel a versenyt egy ilyen komoly intelligenciával, és ilyen jó vitatechnikával felvértezett ellenféllel. Remélem megbocsátod nekem , hogy ezen sorokkal igénybe vettem felsőbbrendű elméd figyelmét!

2009. dec. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
72%

Jó, az tényleg vicces volt, mikor tavasz végén is csak egy és két százalék között mérték a jobbikot.. és így kapták meg a 15%ot. Én simán elhiszem, hogy régebben is bemérték őket, csak senkinek sem volt érdeke ezt nagyon elkiabálni.

Engem például visszatartott az, hogy nem voltam benne biztos, nem lesz-e elveszett szavazat, ha rájuk voksolok.

2009. dec. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
49%

Hú micsoda komoly érvelés! Én megadom magam ,tényleg,


Gondolkodj már!

Mit írjak amikor kifogásaid vannak aziránt hogy egy még nem is parlamenti pártnak, nincs elemző céggel szoros kapcsolata? Ezt te sem gondoltad komolyan, hiszen tavaly ilyenkor még nem is sejthette senki a meglepetést! De ha az infrastruktúráját nézed, nincs mit a szemére vetni mert talán egy párt sem tudta minden háttér és alap nélkül ennyire gyorsan összekapni magát!

2009. dec. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
48%

Süllyesztő.

Összekaparnak 7-8%-ot, négy év múlva be sem jutnak, lecseng a divat. És a szavazók visszacsoportosulnak a Fideszhez.

2009. dec. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
74%

Addig amíg gazdasági problémákkal küzd az ország a radikális szélsőségesek megtalálják a szimpatizánsaikat. Szerintem az életszínvonallal fordított arányban fog változni a támogatottságuk. Ha az emberek jobban fognak élni, lesz pénz autóra nyaralásra, nagy ívben tojni fognak a trianoni határokra meg a zsidó nagytőkére.

Az éhes elszegényedett ember inkább elhiszi a jól hangzó hülyeségeket, mint a stabil egzisztenciával rendelkező.

Fidesz gazdaságpolitikáján múlik a Jobbik jövője.

2009. dec. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

"A legracionálisabb és kidolgozottabb netes hálózata van.

Már kezdenek kirajzolódni, hogy ha lesz saját TV je kik is lesznek benne."


Ha ennyire "racionális", akkor miért nincs saját elemzőcége, hogy ne kelljen a gonosz zsidóbérenc közvéleménykutatókra hagyatkoznunk?

2009. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
36%

"Jó, az tényleg vicces volt, mikor tavasz végén is csak egy és két százalék között mérték a jobbikot.. és így kapták meg a 15%ot."


Nem a közvéleménykutató cég tehet arról, ha a megkérdezettek gyávaságból hazudnak neki.


Pl. a Szondánál és Mediánnál közvetlenül az EP-választás előtt 70% körüli Fideszt és 4-5% Jobbikot mértek. A választás után 60% körüli Fideszt és 10-12%-os Jobbikot. Ugyanis a választásig a jobbikos szavazók többsége rejtőzködött, fideszesnek mondta magát.


A jobbikosok gerinctelenségéről és gyávaságáról nem a Szonda vagy a Medián tehet.

2009. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
72%

előzőnek:

igen ez egy alternatíva vagy az h igazunk van a zsidókkal kapcsolatban és kozmetikázzák az adatokat h eltántorítsák a bizomytalan szavazókat ahogy feljebb is írta vki.

Feketén-fehéren le van írva, hogy a Jobbik szavazóinak elsöprő többsége:

1. inaktív (tehát egyetemista vagy egyéb tanuló, illetve munkanélküli)

2. férfi (meglepősen kevés a női gárdista, illetve kevés nő zsidózik nyíltan)

3. legfejlebb érettségivel vagy szakmunkás-vizsgával rendelkezik (zömmel nem IQ-bajnokok)

4. Nyugat felé egyenletesen csökken, tehát a keleti, szegényebb megyékben élők szavaznak inkább a Jobbikra

nem érzed az ellentmondást az egyes és a hármas pont között?

2009. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:

Nincs semmiféle ellentmondás. Ha valaki inaktív, az azt jelenti, hogy vagy tanul, vagy egyszerűen nem dolgozik. A Jobbik támogatóinak soraiban alig-alig találunk diplomás embereket. Vagy még nem szerezték meg a diplomájukat (mert 18-22 év közöttiek), vagy pedig munkanélküli szerencsétlenségek. Nincs itt semmi ellentmondás...

2009. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!