Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan látod a Jobbik hosszútá...

Hogyan látod a Jobbik hosszútávú jövőjét?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
80%

Figyelem! Kérek minden 22 év alatti jobbikománt, hogy a lefelé mutató piros kézre szíveskedjék nyomni, ezzel alátámasztva az álláspontom!


Annyira el vagy varázsolva!

Én és a Jobbikos társaságom, közel nincs a 20 hoz.

Persze vannak fiatalok, de idősebbek is.

A Jobbikosok nagy része tudja hogy miért adja oda a bizalmát.

Ráadásul olyan találgatásokba szaladsz bele, aminek az alapja már teljesen hamis.

Ugyanis sem felfogásban, sem tartalomban, sem szervezettségben, nem lehet a MIÉP et össze vetni a Jobbikkal.

2009. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
37%
Igen, a miépben volt pár normális ember. Nálatok nincs.
2009. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Feketén-fehéren le van írva, hogy a Jobbik szavazóinak elsöprő többsége:

1. inaktív (tehát egyetemista vagy egyéb tanuló, illetve munkanélküli)

2. férfi (meglepősen kevés a női gárdista, illetve kevés nő zsidózik nyíltan)

3. legfejlebb érettségivel vagy szakmunkás-vizsgával rendelkezik (zömmel nem IQ-bajnokok)

4. Nyugat felé egyenletesen csökken, tehát a keleti, szegényebb megyékben élők szavaznak inkább a Jobbikra

2009. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
41%
Ez tetszik, büszkék lehetnek magukra igazán :D
2009. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
39%

Feketén-fehéren le van írva, hogy a Jobbik szavazóinak elsöprő többsége:


A progresszív annyi mint ha az MSZP írná! Ne viccelj már!

Egy tradicionálisan Fideszes városból írok, és itt is jelentős erővel jelenünk meg mi Jobbikosok, holott az MSZP-t szinte mérni sem lehet. A tagság pedig teljesen vegyes az iskolázottság szempontjából, bár sok az egyetemista!

2009. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
21%
Országosan reprezentatív adatokkal is alá tudod támasztani az állításod, vagy csak a haveri körödre alapozva, kedves Jobbikos? "Imádom" ezt a retorikát: "az én társaságomban sem csupa fiatal van", "az én városomban erősek vagyunk". A Jobbik csinált már közvélemény-kutatást? Nem emlékszem ilyenre. A Jobbik-tábor pedig mindenkit hazugnak tart, aki nem fúj velük egy követ. A választáson majd kiderül, mekkora "elsöprő tömegek" szavaznak majd rájuk. 10-15%, kormányra nem kerülnek, így kénytelenek lesznek lepaktálni az MSZP-vel. Hehe...
2009. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
18%

így kénytelenek lesznek lepaktálni az MSZP-vel. Hehe...


Miért is lenne kénytelen lepaktálni?

Ez nem az a buli mint amit megszoktál!

2009. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
66%

Bekerülés után (15-19%), 1-2év kemény munka után, lassan felfelé a létrán ha nem dől be, majd meglátjuk...

Ilyen volt a FIDESZ is!!!

2009. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
38%

" "Imádom" ezt a retorikát: "az én társaságomban sem csupa fiatal van", "az én városomban erősek vagyunk". "


Ja, én is ezen röhögök mindig.


Múltkor a jobbikos pártgyűlésen csupa jobbikos állt körülöttem, ergo a Jobbik már vagy 95%-on lehet...


Április 11 estéjén aztán majd jön a hidegzuhany a 25-40%-ról álmodozóknak.

2009. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
88%

"Szerinted a progresszív intézet egy pártatlan elemző cég?"


Na, akkor melyik elemzőcégnek kell hinni, ha az ember hithű jobbikos?


Van jobbikos elemzőcég?


Vagy a Jobbik inkább nem csináltat elemzéseket? Ha nem csinál, akkor azért, mert kvalifikált ember a közelébe se megy a Jobbiknak, ezért nem sikerül az Új Erőnek egy kis irodára való piackutatót vagy szociológust összeverbuválnia, vagy azért nem csinál, mert nem tetszenének neki az eredmények?


Nos, melyik a kettő közül?

2009. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!