Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabbul élünk, mint 4 éve?

Rosszabbul élünk, mint 4 éve?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

"A rezsicsökkentés kamu, "


már hogy lenne kamu??

a fogyasztásod után kapod a számlát és abból számolják ki a százalékos csökkentést is.

Az viszont lehet, hogy te többet fogyasztasz mert fázol, de azért te vagy a felelős, nem a kormány, mert tekergeted a konvektort.

egységnyi árra, ad százaléknyi kedvezményt a kormány által s szolgáltató, ezt nem lehet sehogy sem mellémagyarázni.

"CBA-ban a fehér vakrém egy fél év alatt 329-ról 450-re "

lehet pont a prémium kategóriás annyit drágult, de ha jól emlékszem , mert én is vásárolok ott, a normál vajkrém ára, alig változott egy év alatt.

"3-4 éve még megtudtál venni egy kiló combot ezer forint körüli áron,most 1300-1400 forintért vesztegetik. "

érdekes nálunk a tesco-ba 1100-1200 ft körül van és 3-4 éve is 1000 ft fölött volt, akkor te miről beszélsz?egy kicsit drágult, de közel sem annyit, mint ahogy te írod.

a tej meg annyi amennyit írtál.

és igen, ne a kormányt okold hogy a 77 ezer ft arra elég amire.

miért nem képzed magad, mész el másod állásra, és lenne pénz.

nem a kormány fog neked munkát keresni, mint a kádár rendszerben, hogy ha nem volt munka, bedugtak valahova söprögetni, hogy csinálj valamit.

2014. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Aki anyagi szempontból jobban teljesít, az bizony erkölcsileg rosszabbul él...
2014. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Háztól kell 700-ért fél disznót venni és akkor nem arany árban jön ki. Ezt még városi is meg teheti ha utána jár. Ha meg 5 percre van a tescó akkor azt meg kell fizetni. És nálam kevessebb a rezsi 13-4 ezer volt a villanyom most 10500 volt pl.
2014. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A rezsi tényleg csökkent. A mi számlánkra(ahogy gondolom mindenkére) ráírták hogy hány ezret spóroltuk drága Vezérünk jóvoltából. Azt persze nem írják rá az összes többi termékre, hogy mennyivel kerül többe.
2014. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én tegnap is 990-ért vettem a lapockát. A csirkemellet 1290-ért szoktam venni. Nem mindegy hol vásárolsz!
2014. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!