Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiknek "köszönhetjük" Trianont?

Kiknek "köszönhetjük" Trianont?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 21:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Hali, állítólag akik a mi nevünkben mentek ki képviselni, nem a mi érdekeinket nézték; és ők még javasolták is, hogy nemtom melyik határt mégbeljebb tolják :/
2014. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Igen kedves Pro Patria.

Inkább megelékszem egy rövid tömör válasszal azzal kapcsolatban hogy ki mit gondol mint hogy végig olvassak egy könyvet a gyakori kérdéseken.


Mellesleg bele olvasgattam a tiedbe és ezt sokkal de sokkal rövidebben is lelehetett volna írni. Olyan teljesen felesleges lényegtelen információk vannak a leirásodban amik miatt a szöveg terjedelme követeli hogy kihagyják.


Mellesleg pár oldallal arrébb én is egy terjedelmes 20 sorból álló szöveget írtam, amit az emberek el is olvastak, és meg is értettek.

2014. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!