Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire hat ez negatívan a...

Mennyire hat ez negatívan a Jobbikra?

Figyelt kérdés

Sok-sok oldalról hallottam már, hogy a cigány önkormányzatok a Jobbik ellen szavaztatnak. Azt a rengeteg alacsony szinten élőket szólítják meg, akiket soha nem érdekelt a politika, soha nem szavaztak. Szerintem ezen kisebbség nagyon kicsi része szavazott eddig.

De most ezeket az embereket buzdítják, hogy szavazzanak valakire, csak lényeg ne a Jobbikra. Hirtelen ingyen ételosztást, rendezvényeket szerveznek, hogy biztosan elmenjenek szavazni. Ez derékba törheti az eddigi Jobbik emelkedést?



2014. márc. 26. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha a cigányság elmegy szavazni akkor baj lesz.
2014. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Idáig sem rájuk szavaztak.

Egyébként ez az "ételosztás" nem hiszem, hogy újkeletű dolog lenne így választások előtt.....

2014. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
A cigányoktól már rég el kellett volna venni a szavazati jogokat.
2014. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

"A cigányoktól már rég el kellett volna venni a szavazati jogokat."


Ez így ebben a formában korrekt.

2014. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Mellesleg a cigányság igen veszélyes ám.


A termékenységi rátájuk magasabb, mint a magyaroké, ha elérnek egy bizonyos szintet, akkor 8 általánossal sem rendelkező politikusokat is küldhetnek majd a magyar parlamentbe és cigány kormány alakulhat.

Mi lesz ha cigány kormány alakul?

Na, mi?Hát csicskáztatás.Ez egy ősi cigány hagyomány.A lényege, hogy elfognak egy másik embert , akiből gyakorlatilag szolga lesz.

A megmaradt magyar népre ez vár majd.


És hála a liberalizmusnak ez be is fog következni, nem csak egy vicc.

2014. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
A cigányságot eddig is szavaztatták és eddig sem a Jobbikra. Semmivel nem lesz kevesebb esélye, mint 4 évvel ezelőtt.
2014. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Régebben is voltak ilyenek, szóval ez nem új dolog. Cigány ismerőseim közül meg sokan Jobbikra szavaznak, mert nekik is elegük van a környék közbiztonságával, meg helyzetével.
2014. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

"Semmivel nem

lesz kevesebb esélye, mint 4 évvel

ezelőtt."


4 év alatt elég sokan lettek szavazóképesek. És rengeteg cigány nem szavazott akkor, aki most fog.

2014. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Hihetetlen, hogy a "Minden cigány..." kezdetű mondatok még mindig 75%-ot kapnak, én meg, aki azt mondom, hogy csak mértékkel legyünk rasszisták, (jós mód) kb. nullát.

G.

2014. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg van egy pár cigány szavazó is!

Egy komment:

" Ma este hívott egy kedves cigány ismerősöm, együtt voltunk katonák, akinek saját költségemen kinyomtattam a Jobbik: Kimondjuk, Megoldjuk programját és elolvasták, ezt követően 24 cigány család terjeszti az igét a faluban, ha így megy tovább, hamarosan egy egész szinte csak cigányokból álló falu lesz Jobbikos!! Ezt nevezem! Gratulálok! Nos akkor ezekszerint én náci és antiszemita vagyok? Üsse kő, leszarom :D "

2014. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!