Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartanak minden rasszist...

Miért tartanak minden rasszistát jobbikosnak?

Figyelt kérdés
Ez kifejezetten sértő, én például utálok egy népcsoportot itt, erre rögtön lejobbikosoznak... Nincs az az Isten hogy rájuk szavazzak!
2014. márc. 25. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert nem igazán vannak elmélyedve a magyarországi rasszizmus témájában és csak annyit látnak, hogy ott a Jobbik és akkor tuti mindenki hozzájuk tartozik, aki rasszista.


Szóval felületesség az egész.

2014. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy én is rasszista vagyok és Isten ments, hogy a Jobbikra szavazzak.

Még a végén csinálnának valami rohadt nagy baromságot, ami újabb 70 évre lejáratná az egész szélsőjobbot, miközben Európának ennyi ideje már nincs.

2014. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Miféle rasszizmusról megy itt a papolás? Lassan nincs is fehér ember Európában.
2014. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor ne szavazz rájuk.Végül is miért szavaznál rájuk?


Én nekem szerencsém volt hogy tudtam szerezni egy olyan állást ahol megkapom 180-at nettóba. szeretek bulizni mert még fiatal vagyok DE nem mehetek el sokszor mert kicsit rosszabb környéken lakom Pesten ahol bizony esélyes hogy elkapnak.Jobbiknak van erre megoldása!


Látom mennyien nyomorognak a hitelük miatt.Szinte nincs semmijük és erre mit mond Lázár János fideszes politikus!? "Akinek nincs semmije az annyit is ér" Hát köszönöm ebből nem kérek.Jobbik erre a problémára és talált megoldást amit remélhetőleg lesz esélye meg valósítani.


Cigányok: valljuk be egész nyugodtan hogy VAN cigánybűnözés Magyarországon.Sokszor hallom hogy Vona Gábor egy faszista náci szélsőjobboldali politikus...háát ez nem így van van:) Vona Gábor: "Hogy mi lesz a cigányokkal? A tisztességes cigányoknak jobb lesz,NEM azért mert cigány hanem mert tisztességes és a tisztességteleneknek meg sokkal rosszabb, NEM(!!) azért mert cigány hanem azért mert tisztességtelen." Írhatnám tovább mert van bőven mit írni de nem mindenkinek van ideje sokat olvasni vagy ha van akkor megnézik a programjukat vagy videóikat.



https://www.youtube.com/watch?v=VCCTXivC8Kc


TESSÉK MEGNÉZNI!!:)

2014. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Azért, mert nem igazán vannak elmélyedve a magyarországi rasszizmus témájában és csak annyit látnak, hogy ott a Jobbik és akkor tuti mindenki hozzájuk tartozik, aki rasszista. "


Ez abszolút nem így van.


Van Amerikában egy mondás, miszerint nem minden republikánus sötét bunkó (redneck), de a legtöbb sötét bunkó republikánus. Na ugyanez áll a Jobbikra is.

2014. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Mégis melyik pártra szeretnél akkor szavazni? Nemzeti elveket a Jobbik és talán a Magyar Hajnal képvisel. A cigány kérdés megoldását melyik párttól várod? Itt már nem csak arról van szó, hogy munkát adunk nekik... az ő tulajdonságaik szerves része az agresszió, ami a fehér ember irányul. Mivel áldozataikat nem csak kirabolják, általában brutálisan meg is gyilkolják. Ne akarjuk már a megélhetési bűnözés számlájára írni. Én sem vagyok kimondott jobbikos, de nem fogom erősíteni ezt a jelenlegi kormányt a szavazatommal, ez érvényes a szocis bandára is.
2014. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez butaság.

Én rasszista vagyok, és csúnya nacionalista is, emellett vallási fundamentalista, fanatikus keresztény (de az az igazi irtsuk ki a hitetleneket fajta), és mégis Fideszes.

2014. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Fidesz tudod kiket tömörít? A volt kommunista elit egy részét, valamint egy feltételezhetően zsidó és cigány származású miniszterelnököt. Így kicsit ellentmondásos....
2014. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na várj - a Jobbik ugye tagadja a hollokasztot?

Akkor leszek jobbikos, egye fene :D

2014. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ez butaság.

Én rasszista vagyok, és csúnya nacionalista is, emellett vallási fundamentalista, fanatikus keresztény (de az az igazi irtsuk ki a hitetleneket fajta), és mégis Fideszes."


Akkor kur.ára identitás zavaros lehetsz.

2014. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!