Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent neked Jobbikosnak...

Mit jelent neked Jobbikosnak lenni?

Figyelt kérdés

Bennem felébresztett egy érzést ez a mozgalom, a nemzeti összetartozás érzését. És mint a motorosok közt, itt is vannak jó és rossz emberek. Attól hogy valaki vásárol egy motort, még nem lesz motoros. A szívében kell azzá válnia.

A Jobbik ereje az összetartozásban van. Ez a köteléket senki és semmi nem tépheti szét!


2010. márc. 27. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Jó érzés természetesen :) de én nem kérkedem vele.
2010. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

A gond az, hogy sokan támadják a JOBBIK ot. Viszont ha a FIDESZ nem kap csillagos 5-st az elkövetkezendő 4 évre.

Akkor jön a jobbik. mindenesetre én örülnék a jobbiknak ha nyerne, de nem úgy néz ki egyelőre :)


nekem bejön a Jobbik :)

2010. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Én bizonyára nagyon fura ember vagyok.

Egyrészt én is érzem azt a bizonyos érzést. A nemzeti összetartozás érzését a magukat magyarnak valló emberekkel. A szavazatomat is a jobbikra fogom leadni. Mégse mondanám magam jobbikosnak.

A "nemzetet", vagy a "magyar embereket" nem csak a jobbik szavazók jelentik. Persze a legtöbbjük nyilván az, de rajtuk kívül még nagyon sokan mások is.

Én személy szerint kételyek közt adom rá a szavazatom. Tudnék pár dolgot mondani, ami nagyon nem tetszik velük kapcsolatban, de még mindig ők a legjobb alternatíva. Ha valaki nem megy el szavazni, vagy más pártban látja a reményt, attól ugyanúgy lehet nemzeti érzelmű.

2010. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Természetesen lehet. És azok közt akik elmennek és a Jobbikra szavaznak is lehetnek rossz emberek. Ezért írtam a példát, aki motort vesz az még nem lesz motoros. :)
2010. márc. 27. 23:15
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy is Jobbikosok a választásig leszünk, utánna mind magyarok kell vagy kéne hogy legyünk !
2010. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért ezt hoztam példaképpen, mert gondolom a motoros feelinget nagyon sokan ismerik. Amikor mész egy országúton, 200kmre az otthonodtól. Nem ismersz senkit de köszönnek. Mindig köszön a többi motoros, és ha bajba kerülsz segítenek. Egy motoros az mindenhol motoros. :)
2010. márc. 27. 23:18
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
figyu, vázoljuk egyszerűbben- jobbikosnak lenni egyszerűen szólva annyit jelent, hogy egyetértesz a jobbik programjával és mondanivalójával többnyire és rájuk akarsz szavazni. kb ennyi.
2010. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Neked ennyi...
2010. márc. 27. 23:23
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

szimpatikus a kérdező hozzállása. és kultúrált válazok jöttek. :) ez tetszik.

bár nem vagyok párttag, tudom hogy mit jelent a közösséghez tartozás élménye.. az bizony jó érzés. :)

2010. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Szeretem a hazámat

nem bűnözök

Megértő vagyok másokkal szemben

2010. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!