Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent neked Jobbikosnak...

Mit jelent neked Jobbikosnak lenni?

Figyelt kérdés

Bennem felébresztett egy érzést ez a mozgalom, a nemzeti összetartozás érzését. És mint a motorosok közt, itt is vannak jó és rossz emberek. Attól hogy valaki vásárol egy motort, még nem lesz motoros. A szívében kell azzá válnia.

A Jobbik ereje az összetartozásban van. Ez a köteléket senki és semmi nem tépheti szét!


2010. márc. 27. 23:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

hogy mit jelent Jobbikosnak lenni?


ez olyan dolog amit nehéz megmagyarázni, aki meg nem jobbikos az meg úgyse érti vagy nem is akarja érteni


mindenképpen jót jelent jelenleg nekem a jobbik A párt,

nem egy a sokk közül, hanem A párt

2010. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Többet jelent, mint Fideszesnek lenni. Tapasztalat. A Fidesznél ilyet esetleg 1-2 "sikeres" március 15 után éreztem.
2010. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Mint a Magyar Sziget, az egy hetes "álom társadalom".
2010. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

kb annyit hogy vissza kaptam a hazámat általuk és már tudom van egy jobbik lehetőség!


nem reménytelen

2010. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Énbennem a Jobbik ébresztette fel a mélyen szunnyadó hazaszeretet (sajnos a parlamenti pártok azt az érzetet keltették bennem hogy vége ennek az országnak és nincs már remény), mióta felbukkant az új erő amely valóban a magyarságért küzd azóta hiszek ismét az ország "feltámadásában" és mélyen nemzeti érzelmű lettem.Aki pedig nem szívleli a Jobbikot annak üzenem hogy higgyétek el nem akar rosszat a Jobbik,1-2 képviselőről kiderült pár dolog(mivel direkt nyomoznak utánuk, le akarják járatni őket), de hát istenem mindenkibe van hiba, de ők nem loptak,sikkasztottak és nem ők voltak azok akik hagyták tétlenül tartózkodva ellenzéki pártként azt hogy szétzüllesszék ezt az országot!Hallgassatok a Jobbik énetekre!


Adjon az Isten szebb jövőt!

2010. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hit, remény, szeretet.
2010. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is párt tag vagyok meg minden, de nem estek kicsit át a ló másik felére? :D.
2010. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hjah én is szimpatizáns, de ez már kezd a vallásosság felé menni. de mondjuk ezzel nem a jobbik van egyedül..

beszélgetem már olyan emberrel ismerőssel aki habzó szájjal ismételgette, hogy "az orrrbán az egyetlen esélyünk!!!!"

2010. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!