Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az átlag Jobbikosn...

Szerintetek az átlag Jobbikosnak nincs ki a „” a nácizókkal, vagy fordítva, az átlag liberális felfogásúnak a zsidózással és homokozással?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy biztos vannak ultra liberálisok és a Jobb szélnél is „szélebbek” de ezek nagyon messze vannak az átlagtól mind a két oldalon.

Sajnos sok Fideszesen érződik, hogy most ők nagyon nagyok, ami persze változni fog hiszen a kormányzás megrostálja majd a ma még oly sokszínű híveket.

Az MSZP seknek meg „ bár tudom hogy nehéz” de be kellene látniuk, hogy az elmúlt 8 év MSZP je egy cseppet sem volt balos, és törekedni a baloldal megújulására.

„ mert a bal is része az egésznek „

Ahogy a liberálisok is beláthatnák, hogy majd 20 év folyamatos hatalmi állapota sehová nem vezetett előre, és hagyni egy kicsit a nemzeti oldalnak, hát ha!

És természetesen, „ mondom mint Jobbikos” a Jobbikosoknak is kellene egy kis önfegyelem mielőtt a zs meg a c, meg a haza á, előtörne.


Természetes hogy vannak felfogásbeli különbségek, de valahol nem a másik hovatartozását kellene végre nézni, hanem hogy mi a jó az országnak. Hogy kapott 20 évet egy vonulat , egy felfogás, és szerintem abban egyetérthetünk hogy nem váltotta be a reményeinket.


2010. aug. 15. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezt az egész párturalmi rendszert úgy el kéne törölni, ahogy van. Azt mondják, hogy az emberek nagyon nagy hányada elfordult a politikától, gondolván, hogy "úgyis csak egy újabb rablóbanda jön", mégis szomszédok gyűlölik egymást csak azért, mert az egyik fideszes, a másik MSZP-s. Aztán persze lehet, hogy az utóbbi egy-két szavazásra már el sem ment egyik sem, csak mondjuk 2002-ben még így szavaztak, és tudták egymásról, és azóta utálják egymást, mert fúj, fideszes, fúj, MSZP-s. Hát fúj.
2010. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Bárcsak ilyenek lennének a jobbikosok mint a kedves kérdező.
2010. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyenek lennének a jobbikosok mint a kedves kérdező.



Sokan vagyunk, csak ezen a portálon nem tűni fel.

Bár az arányok itt sem rosszak.

Csak nézd meg a válaszolókat, és az arányokat.

Sok Jobbikos próbál értelmes vitát folytatni.

2010. aug. 15. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Naa, azért vannak itt is a másik fajta jobbikosból. Nem tartom magam liberálisnak, se nacionalistának, mert semelyik se jó ha túl van erőltetve. Vannak itt jobbikosok akik tagadják a hunok ázsiai származását, mert "fúj ázsiai rasszok"... A liberálisoknál viszont azt mondom nem is olyan hülyeség, de a melegfelvonulásoknak, és hoolie meleg bulijának meg kéne szűnnie. Hoolie a 14-18 éves közötti korhatárnak rendez bulit, ahol enyhén reklámozza hogy melegnek lenni jó. Kár, hogy őt a nagyérdemű világmegváltó napisz*r tette celebbé, mert igen, ők nagyon javítanak Magyarországon, látszik!

Nekem az az elvem, hogy: "élni, és élni hagyni". Aki beavatkozik mások életébe, befolyásolja őket negatívan, azokat utálom. Aki rosszat tesz azzal, amit csinál másnak. Ezt nem úgy értem, hogy ha valaki már máshogy öltözik és nem tetszik az embereknek, az rossz. Az ízlés relatív, van hogy én is így (O.o) nézek pár emberen, de le tudom sz*rni. Nekem nem ront semmit vele. A melegfelvonulás viszont szín tiszta provokáció...

2010. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De!
2010. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is több ilyen Jobbikos kellene, mint a kérdező. Látszik rajta, hogy tájékozott és nem csak a saját igazát fújja, hanem képes az értelmes párbeszédre. Nem szeretem a vakbuzgó embereket, akármelyik politikai oldalon, sem a vallásban sem az élet bármely területén, mert őket a legkönnyebb beetetni a sok maszlaggal. :)
2010. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azzal van problémám, hogyha akárhová beírom, hogy a Jobbikra szavaztam, akkor rögtön rámvágnak egy béna és ostoba gondolkodásra valló sztereotípiát (éjjel-nappal zsidózok és cigányozok, éjjel-nappal zsidót-cigányt írtok, és folyamatosan habzó szájjal üvöltözöm).

Láttam már antifasiszta demonstrációt, és ők sem viselkednek másképpen, de van annyi eszem, hogy ettől még nem tartom az összeset hülyének. Ebben az országban rengetegen fogékonyak az egyirányú, sulykolt gondolkodásra, és divattá vált nem utánaolvasni semminek.

2010. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!