Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZp mért mondja azt h az...

Az MSZp mért mondja azt h az emberek félnek?

Figyelt kérdés
mitől?engem pl senki nem félemlít meg

2014. márc. 24. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én félek. Félek, hogy az Összefogás sokkal több szavazatot kap, mint amennyit érdemel. És attól is félek, hogy még mindig sok a megvezetett narancsködös.
2014. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
kérdező, próbálj nyitni egy trafikot és megtudod, mitől félnek
2014. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy itt csupa öntudatos, magabiztos, félelem nélküli ember él. Nyilván ezért nem lehetséges életszerű felméréseket készíteni az utóbbi időben. Nyilván ezért kénytelenek a véleménymérők az eredményeikhez hozzátenni, hogy a pontosságuk a tizede sincs a korábbiaknak. Mert csak minden ötödik, nyolcadik ember hajlandó csak szóba állni velük, közülük is jó páran egyes kérdésekre megtagadják a választ.

És nyilván puszta szórakozásból nőtt meg az igény a fegyvertartásra, nyilván ezért kellett törvényt alkotni a jogos önvédelemre, és nyilván ezért tudnék még száz okot felsorolni. A televízió is nyilván csak színesítésként szólaltat meg rengeteg embert, aki elmeséli, hogy mi mindentől fél. De öntudatosan fél, nem csak úgy bele a nagyvilágba!

2014. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

biztos tényleg minden 3ik ember tart otthon fegyvert!!!na ne már!!!

amiről itt beszéltek az 24éves probléma nem 4!!!

2014. márc. 25. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!