Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az újságok miért ilyen politik...

Az újságok miért ilyen politikai korrektek?

Figyelt kérdés

Volt régebben afférom pár kisebbségivel.

Írtak volna cikket róla több újságban is.De én kikötöttem, hogy részletesebb leírást írjanak róluk, ne csak annyit, hogy "fiatal" "B.József".

Viszont egyik újság sem merte beleírni, emiatt a cikkből nem lett semmi.


Nem is értem mi a fenétől félnek ennyire.Elvileg szabad sajtó van, meg valószínű több olvasójuk lenne, hanem politikai korrektkednének.



2014. márc. 23. 09:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
62%
Ha már egy amerikai játékfilmben is így mutatják be őket akkor szerinted mennyire releváns a magyarokra mondani hogy milyenek. Jah vagy az egész világ a gonosz és szegény cigányok annyira dolgosak és becsületesek. Csak a világ ilyen szemét rasszista hogy mindenhol ez a véleményük. Logikus...
2014. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 tetro ***** válasza:
66%

11.53

továbbra is ignorálod az érveimet, ellenben sajátokat képtelen vagy felhozni. a pontyon kívül, de halak nem beszélnek. szóval további szép napot.

2014. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
47%
Én is kérnék érveket, hogy a világon mindenhol miért ez a véleménye az embereknek. Miért kéne nekünk elnézni nekik amit csinálnak, miért nem szabad kimondani nekünk. Persze azon kívül hogy a helyesírásomba kötsz bele.
2014. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
68%

Tetro, milyen érvekről beszélsz? Mert én csak annyit láttam, h nálunk mennyire utálják szegény kis ártatlan cigányokat, meg minden egyéb kisebbséget, ez számít neked érvnek? Egyébként olyannal még nem találkoztam, aki utálná az egyetemistákat, de érdekes módon pl. a svábokat vagy a görögöket sem utálja senki. Talán azért, mert ők nem tesznek érte?

Írtad, h azért bűnöznek, mert létminimum alatt nőnek fel. Ez még a lopásra talán ráhúzható, de attól jobban fognak élni, h az utcán verekednek, késelnek, nőket erőszakolnak?

2014. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Dr Czeizel szerint nem a vérfertőzés, hanem maga a cigány kultúra tehet róla, hogy orvosi statisztikák szerint 24% -yi értelmi fogyatékost termelnek ki magukból.


https://www.youtube.com/watch?v=JIed29tmfKo


A Janus P. Tudományegyetem tanulmánya ezzel ellentétben- Jeszenszkyvel megegyezően - a vérfertőzésnek tulajdonítja a magyar társadalomban született fogyatékosokét nyolcszorosan meghaladó cigány fogyatékosok arányát.


Igazából mindegy, hogy mi az oka, a fontos, hogy megszüntessük a társadalmunk termelő tagjait is nyomorba döntő, antievolúciót terjesztő réteg térnyerését.

2014. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ezt is nézted, Tetro?


[link]


Gondolom a kirekesztésnek és a kilátástalan mélyszegénységnek köszönhető, hogy az usában is öregezésre kényszerűlnek szegény kis cigányaink.

2014. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Azt sem írták bele, hogy milyen a szemszíne, hajszíne, családi állapota, iskolázottsága, éves jövedelme, hobbija, kedvenc színe stb.


Mert irreleváns.

2014. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!