Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik mennyire hozna...

A Jobbik mennyire hozna liberális fegyvertartási törvényeket?

Figyelt kérdés

Egyszer említették 1-2 éve, hogy liberalizálni akarják a fegyvertörvényeket.

A kérdés, hogy mennyire?


Olyanra, mint Ausztriában, Szlovákiában?Vagy, mint Kanadában?

Esetleg a legliberálisabb mintára, mint amilyen az Egyesült Államokban van?


Személy szerint, fegyverpárti vagyok, régóta vártam már egy pártra,amelyik könnyebbé tenné a fegyvertartást.



2014. márc. 21. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. Aki akar és nem hatják meg a törvények az most is tud fegyvert szerezni. 30-40.000 körül bőven lehet már automata gépkarabélyt venni.


2. Aki bűnözni akar vele az nem fogja a becsületes utat végigjárni.


3. Én is úgy támogatnám a fegyvertörvények liberalizációját hogy orvosi alkalmassági, pszichológiai vizsgálat, fegyverkezelési vizsga, büntetlen előélet és 21. életév betöltése.

2014. márc. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11:


Mindenki az általad felsorolt követelmények szigorú betartásával támogatná. Csak sok normálatlan ember úgy képzeli, hogy a fegyverliberalizáció azt jelenti, hogy bárki bemehet a boltba és vehet ölni képes fegyvert, csak úgy.

2014. márc. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!