Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Linkelne nekem valaki egy...

Linkelne nekem valaki egy videót, vagy cikket, ahol ez a kijelentés elhangzott Pörzse Sándortól?

Figyelt kérdés

"világméretű zsidó összeesküvésnek vagyunk a tanúi, amelynek célja Magyarország gyarmatosítása és erőforrásainak ellopása."

mert google-ban nem találtam meg az eredeti forrást, mindenki csak nagy bőszen idézte. Köszi.



2014. márc. 20. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Beírtam Google-ba, nekem ezt dobta ki

[link]


Amúgy gondolom miért kérdezed, de ne foglalkozz azokkal a szerencsétlenekkel. :D Én is csak egyszer néztem fel rá és találkoztam ezzel a videóval, de csak röhögni jó. :D

2014. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
12%
Pedig végre van ebben az országban olyan fiatalság, aki párttól, nézettől függetlenül összeáll és képviseli az ország érdekeit. A Jobbik Magyarország csődjét eredményezné, ezek legalább kiállnak az igazságért, ha a 2. Világháborúban lettek volna ilyen emberek akkor, nem öltek volna meg annyi romát, meleget, zsidót és hitüket felvállaló tisztességes embert.
2014. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Igen, világnézettől függetlenül. :D Egész véletlenül pont akkor alakultak meg, amikor azt nyilatkozta a JObbik, hogy megvonná az egyházi státuszát a Hit Gyülekezetének. És bár csak 2 nappal márc. 15 előtt alakult a Facebook csoportjuk, rögtön jött egy jótevő, aki pólókat nyomtatott és gyorsan meg is szerveztek egy tüntetést. :D

És egész véletlenül a tagok között van egy csomó Hit Gyülekezete tag, na meg jó pár kamu regisztráció. :D

2014. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
2: Gondolom az már téged nem érdekel, hogy hány százezer magyart öltek meg, és deportáltak a kommunizmus alatt. A kommunizmus áldozatai töb, mint 100 millióra tehető, de ez neked gondolom eltereli a figyelmedet.
2014. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg gáz a videó... Első, köszi a linket, én is csak ezt találtam.

Második, te meg ne offoljál légy szíves, nem érdekel a véleményed. Ha annyira szeretnél hozzátenni valamit a témához, akkor keress egy hiteles forrást, hol hangzott el ez a mondat.

2014. márc. 20. 21:05
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, igazad van, általában ezek a dolgok nem érdekelnek senkit, de ami még durvább, nem is tudnak róla az emberek. csak a bűvös 6 milliót sikerült eljuttatni mindenkihez.
2014. márc. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!