Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Április 4-én Vona-Orbán vita...

Április 4-én Vona-Orbán vita lesz. Szerintetek mi várható?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 23:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Orbán VS Vona?? Remélem igaz a hír! Be lehetne oltani Orbánt elég szépen.
2014. márc. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
na, nem sok jót tudok elmondani orbánról, de annak kifejezetten örülök, hogy belement a vitába annak ellenére, hogy vona le fogja mosni.
2014. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Egy kulturált vitára kíváncsi lennék, én mindkettőt csípem.

Pontos forrás?

2014. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Forrás:


[link]

2014. márc. 18. 12:40
 15/18 anonim ***** válasza:
7%
NONO! Csak a jobbik szerint lesz vita, a fidesz egyelőre nem nyilatkozott. Márpedig úgy nehéz lesz a Zázrivecznek vitatkozni, ha az Orsós nem megy el. Talán a fallal fog....
2014. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"A Jobbik elnöke azt mondta: biztosra veszi, hogy egy szimbolikus időpontban, április 4-én „vagy így, vagy úgy”, de lesz Orbán-Vona vita. "


Ez MIÓTA jelenti azt, hogy tuti a vita? Csak kérdem. Mert az általatok linkelgetett forrásban ez van, ez az a PERDÖNTŐ XDXD MEGALOLLLLER bizonyíték, ami alapján itt KAMUZZÁTOK, hogy lesz Orbán-Vona vita. Nem lesz, kb kizárt. Annyira nem hülye Orbán.



A tények: egyszerűen az a helyzet, hogy az egységsugarú paraszt szereti nézni a TV-ben, ha nála értelmesebb (még ha nem is sokkal) emberek csapkodják egymást, és figurázzák ki a másik által elmondottakat. Ezt a Vona is pontosan tudja, ergo ha 4-én menetrend szerint NEM lesz majd vita, lehet fröcsögni, hogy "ujj-hajj, a gyáva Orbánc nem gyütt el...."

2014. márc. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Honnét veszed, kérdező, hogy lesz vita?

Orbánt többen is kihívták vitára, Mesterházyt meg Schiffert egyből elutasította. Vonának még nem válaszolt, de biztos vagyok benne, hogy őt is elutasítja.


Nem lesz semmilyen miniszterelnök-jelölt vita, ez egy kamu hír!

2014. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nézzük kívülálló szemmel a dolgot.Engem nem igazán érdekel a politika,de mivel most a csapból is ez folyik gondoltam hozzászólok a témához

1.Orbán hlye lenne leállni Vonával vitázni.Hogy miért?Ugyan miről tudnának beszélni?Vona úgyis azt mondaná,amit a nép akar hallani,legyen az bármi csak jól hallatszon,hiszen még nem volt meghatározó politikai szerepben ígérgetni meg mindenki tud,ezért nincs rajta fogás.Orbán nyilván tett olyan dolgot is a kormányzása során,amibe bele lehet kötni,de miért ne tett volna?szrból nem lehet várat építeni 8 év elcseszett munkályát nem lehet úgy helyretenni hogy ne legyen egy-két megszorítás vagy olyan dolog ami nem tetszik a népnek,csak Vona szerint,de ő álomvilágban él.

2.Orbán ezt diplomatikusan elintézte.Azt mondta,hogy nem szárkózik el a vitától,ha egy kormányzásra alkalmas párt kéri fel.(ezzel el is mondott mindent a jobbikról,az mszp-t meg már említeni sem érdemes)

2014. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!