Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Paks ellen tüntetnek van...

Akik Paks ellen tüntetnek van alternatívájuk hogy mivel tudnák pótolni az az energia mennyiség kiesét?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsi vagyok.
2014. márc. 17. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem például a Zöld Magyarország Program nagyon szimpatikus
2014. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"a Greenpeace oldalán"


Ne röhögtess már azokkal a megélhetési környezetvédőkkel! :)

2014. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tisza II Hőerőmű újraindítása, Jó hatásfokú gázerőművek (Pl. Gönyü) nagyobb kihasználása esetleg újak építése, vezetékhálózat veszteségének csökkentése nagyberuházással. Ezen kívül lehetséges még vízerőművek építésével (tározós erőműveket is), energiatakarékos berendezések, fejlesztések elterjesztésével (izzócsereprogram kiterjesztése a teljes lakosságra). Hogy a gázfogyasztást, ezáltal az energiafüggőséget csökkentsük, célszerű megújuló energia kapacitásokat is fokozatosan kiépítenünk. Vannak Paks II-nél olcsóbb altenatívák is, ráadásul a megújuló energiákra Uniós forrásokat is pályázhatnánk. Az elkövetkező 1-2 évtizedben még sok újdonság is lesz, ebben biztos vagyok, ezért nem lett volna célszerű kapkodva dönteni. De nyitott vagyok mindenki véleményére.
2014. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!