Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt fideszes és jobbikos...

Tisztelt fideszes és jobbikos szavazó polgárok melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés

Melegek pároknál:

1. Bejegyzett élettársi kapcsolat

2. Bejegyzett élettársi kapcsolat, korábbi kapcsolatban született gyerek örökbefogadási joggal együtt + leszbikus párok számára mesterséges megtermékenyítés.

3. Teljes polgári házasság béranyasággal + mesterséges megtermékenyítéssel.


Könnyű drogok engedélyezése:

1. Marihuána engedélyezése orvosi célból

2. Marihuána engedélyezése orvosi + fogyasztási célból.

3. Ugyan ez, némi hallucinogén szereket is engedélyezve.



#LMBT #Marihuána.
2014. márc. 16. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem ez így elég sarkítás, ezeket nem lehet összehasonlítani.

A melegeknél is lehet örökbe fogadni ha nincsenek élettársi kapcsolatban. Itt mindig az az érv van hogy jobb egy gyereknek intézetben felnőni mint egy szerető két férfi vagy két nő között?

A házassággal nekem mint intézménnyel van gondom.


A drogfogyasztás meg egész más téma tanulmányok is alátámasztják ahol legalizálva vakkan a könnyű drogok ott egyre több a drogfogyasztó nem csak a legalizáltakat használja hanem kemény drogok használóinak száma is rendkívül megugrik a túladagolások számáról nem is beszélve.


Ha valaki füvezni akar igy is tud nem kell legalizálni.

2014. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez a problémakör teljesen lényegtelen és felszínes kérdésköre.

Tudod miért fontos a melegek számára a párkapcsolat? Mert ez szimbolizálja legjobban a lenézettségüket. Rengeteg meleg számára lenne ez lényegtelen probléma, ha egyébként teljes jogú (nem lenézett) állampolgárok lehetnének. Mondjuk az utcán, a munkahelyen, a (nem pár) kapcsolatokban, az átlagos helyzetekben és hasonló esetekben. Például akkor se felvonulás, se egyéb figyelemfelkeltés nem lenne szükséges. Természetesen közöttük is vannak hülyék, de nem többen, mint más rétegeknél.

A drog egy más tészta. Kiknek fontos az engedélyezése? Akik használni akarják. És miért akarják használni? Néhány fiatal kíváncsiságból, nagyzolásból. Ez majd elmúlik. A többi a megoldhatatlan problémái eltakarására használja (amíg függővé nem válik). Ha nem lennének problémái (mert azt akarnánk megoldani), akkor csak elenyésző számú igény lenne. Nem ennyire központi. És van egy másik ok is. A legalizáció a szabadság jelképe egyesek szemében. Hamis jelkép, nem szabadabb, függőbb a használója.

Éppen ezért ezt holmi kampánykérdésként felvetni, a szavazás és a kampány lesilányítása (enélkül is elég silány).

2014. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Buzıknál bejegyzett élettársi kapcsolat SE.

Marihuána engedélyezése csak orvosi célból, gyógyíthatatlan betegek számára.

2014. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%

Én Jobbikos vagyok, de szerintem a melegeknek joguk van bejegyzett élettársi kapcsolathoz.

Viszont a házasságot és az örökbefogadást nem támogatom.


A Marihiánát is engedélyezném.


Ezek miatt, páran kérdezik is, hogy mit keresek a Jobbiknál.Hát, fiatalként nem is szavazhatnék másra, hazafiasság kiállás, nincsenek is ezeknél szebb dolgok.

2014. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!