Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegellenesek/tőlük idegenk...

A melegellenesek/tőlük idegenkedők mikor lépnek túl a 8-10 éves sértettségen?

Figyelt kérdés

Mert a magyarországi melegek és maga a Pride ellen szinte kizárólagosan a zsinórtangában, latexruhában vonulást hozzák fel ellenérvként, na meg a híres-neves szado-mazo ruhás, rózsaszín bibliás papot ami olyan jó 8 éve volt központi jelenség és történés.


A tavalyi Pride ilyen volt: [link]


Azt hiszem semmiben sem másabb egy akármilyen politikai vonulásnál, sétát magába foglaló tüntetésnél, az exhibicionisták száma se nagyob több az országos átlagot (a galériában egyetlen kép).


Ezekkel már mi a baj?


Ha az összes ember stílusát vesszük átlagnak, egy hagyományőrző, népművészeti találkozón sokkal több az átlagos öltözködési stílustól eltérő exhibicionista, nem?


A melegek a szexualitás balkezes emberei, miért akarja mindenki jobbkezesnek nevelni őket?



2014. márc. 10. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
17%

[link]

ezek is legyenek legálisak, ha találsz olyat ami két felnőtt között lehetséges akkor adjunk nekik gyereket, meg házasságot.

2014. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
30%
59-es a magyarok visszacsatolását még a magyarok se támogatják. Székelyföld is csupán autonómiát szeretne, nem hozzánk csatlakozni. De azt ugyanúgy támogatom, országhatárokat meg sztem ne bolygassuk, pláne EU-n belül, mert aztán az lesz itt is mint volt Jugoszláviában vagy most Krimen, de ez egy másik topik.
2014. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

A homoszexualitás nem parafília. Már a szóban is felismerhető: nem -fíliában végződik. Nem homofilek, hanem homoszexuálisok.


Egy meleg ugyanúgy lehet bizonyos parafília űzője, mint egy hetero.


Már megint almát akarsz összehasonlítani a körtével.

2014. márc. 10. 12:13
 64/76 anonim ***** válasza:
11%
Nekem az is megfelel. Csak akkor ugyan ilyen hangosan követelje az eu. Aztán felőlem azt raknak seggbe akit nem zavar.
2014. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
52%
64-es hallod amint kihirdetik Székelyföld autonómiáját szavadon foglak ám!! :D
2014. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
72%

Ja és azoknak, akik pszihológiai betegségként próbálják aposztrofálni a homoszekszualitást: [link]


"A kísérlet folytatásában az alanyoknak három egyenként négyperces, szexuális témájú videót mutattak, az elsőn egy férfi és egy nő szerepelt, a másodikon egy leszbikus pár, a harmadikon két meleg férfi. A kísérleti alanyokra a filmek előtt mérőműszereket rögzítettek, többek között a péniszükre, ami a szexuális izgalmat mérte fel a szerv körméretének változásán keresztül. Ez azért volt fontos, mert más mérési módszereknél könnyen összemosódik a szexuális izgalom a más jellegű, idegességből vagy félelemből táplálkozó izgatottsággal.


Az eredmények elemzése azt mutatta, hogy a hetero, illetve leszbikus jeleneteknél mindkét csoport tagjai hasonló mértékben mutattak szexuális izgalmat. A meleg férfiak közti szex hatására azonban a homofóbok körében sokkal nagyobb arányban mutatkozott hasonló izgalom, annak ellenére, hogy a filmek megnézése után kitöltött kérdőívben visszataszítónak ítélték ezt a jelenetet."

2014. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
0%
12:15 felőle... mivel tudom milyen képmutató vezetés van itt... de ha így lesz akkor ez a kis színjáték már nem nagyon fog izgatni. Mivel ha nem tűnne fel azért reklámozzák a melegeket mert így nem lehet gyereke az embernek ergó fogy a népesség. Am is folyamatosan ezzel vannak elfoglalava hogy túlnépesedés. Ezér egyre több az impotens a vegyszerek miatt ami megzabáltatnak.
2014. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
60%
2014. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
47%
Konklúzióként abban megegyezhetünk, hogy még ha nem is értünk egyet bizonyos dolgokban ti próbáltok nem úgy hozzáálni a homoszekszualitáshoz, mint valami sátánista szektához, én pedig annyit tudok tenni, hogy a meleg ismerőseim közt propagálom, hogy ne megbotránkoztatni meg polgárpukkasztani akarjanak, hanem együtt élni?
2014. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
62%

Hát az jó lenne. Én aztán nagyon le*m ki mit csinál, ha nekem nem árt vele. Csak azért jó lenne ha pl mondjuk magyar verések is ennyire fontosak lennének. Meg a sikkasztások, milliárdok lenyúlása, emberek utcára kerülése, no meg a média agyhülyítése az úgynevezett divat melegek. Azt én elismerem valaki nem tehet róla de valaki csak divatból csinálja közbe meg ugyanúgy nőt akar. Viszont jah egyetérthetünk ha nem akarnának polgár pukkasztani meg reklámozni akkor nem érdekel csak foglalkozzanak mással is. http://www.youtube.com/watch?v=xYPR9FyQbBo

http://www.youtube.com/watch?v=2nFLn7F3ssI

2014. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!