Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegellenesek/tőlük idegenk...

A melegellenesek/tőlük idegenkedők mikor lépnek túl a 8-10 éves sértettségen?

Figyelt kérdés

Mert a magyarországi melegek és maga a Pride ellen szinte kizárólagosan a zsinórtangában, latexruhában vonulást hozzák fel ellenérvként, na meg a híres-neves szado-mazo ruhás, rózsaszín bibliás papot ami olyan jó 8 éve volt központi jelenség és történés.


A tavalyi Pride ilyen volt: [link]


Azt hiszem semmiben sem másabb egy akármilyen politikai vonulásnál, sétát magába foglaló tüntetésnél, az exhibicionisták száma se nagyob több az országos átlagot (a galériában egyetlen kép).


Ezekkel már mi a baj?


Ha az összes ember stílusát vesszük átlagnak, egy hagyományőrző, népművészeti találkozón sokkal több az átlagos öltözködési stílustól eltérő exhibicionista, nem?


A melegek a szexualitás balkezes emberei, miért akarja mindenki jobbkezesnek nevelni őket?



2014. márc. 10. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
8%
#49: Jolvan legyen neked karácsony, legyen legális a kitalált jogod és házasodhasson mindenki aki szerelmes. Zoofilokhoz meg adjuk hozzá a kutyákat, nekrofilokhoz meg a hullákat, hiszen a házasság alapvető jog ha szerelmes az ember...
2014. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
61%

Azért vicces, hogy eljutottunk a melegek társadalmi megítélésétől trianonig és izraelben emberi jogok sértéséig...

A cigányokat nem keverjük most bele?

2014. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
0%
Ne keverd a szezont a f*mmal. (Bár tudom hogy szeretnéd) Szóval a lényeg hogy a szabadságjog és a betegségek nem ugyanazok. Pl van akinek az a betegsége hogy folyamatosan szitkozódik. Az sem egy olyan dolog amit feltétel nélkül le kellene nyelni. El lehet fogadni de nem kell felvonulniuk és üvöltözniük. Mint ahogy a pedofiloknak sem. Az is egy betegség. Ettöl függetlenül nem kell a melegeknek gyereket nevelni. Jah és igen amerika is mikorra kért bocsánatot a feketéktől. Még az ötvenes években is elnyomta őket. A nagy szabadság hazája. A nők egyenjogúsága is teljesen más. Nekik jár a normális bánásmód stb. de a melegeket is ellehet fogadni de hogy gyereket adjanak nekik meg meggyalázzák a házasság intézményét az már más. Jah és nem kéne reklámozni.
2014. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
43%

"zoofilokhoz meg adjuk hozzá a kutyákat, nekrofilokhoz meg a hullákat"


[link]

2014. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:

Igen, #50, én is örülök, hogy kibújt a szög a zsákból.


Egyszerűen úgy akarnak élni, ahogy ŐK követelik. Nyomjuk el azt, akit ők szeretnének, ám azonnali függetlenség, jogszabadság jár azoknak, akik szimpatikusak.


Vicces ez a cseresznyézgetés, csak épp objektivitása nincs semennyi.

2014. márc. 10. 12:05
 56/76 anonim ***** válasza:
17%
#54: Én csak azt mondtam, hogy a te érvelésed alapján nekik is joguk van a szerelmükkel összeházasodni. Milyen jogon korlátozod?
2014. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:

" A nők egyenjogúsága is teljesen más. Nekik jár a normális bánásmód stb. de a melegeket is ellehet fogadni de hogy gyereket adjanak nekik meg meggyalázzák a házasság intézményét az már más."


Ez az egész vita második felének a lényege, hogy rendes logika nincs amögött, amiért a nők és a melegek szabadságjogai közt különbséget tesztek, csak épp az egyiket természetesnek veszitek, mert ugyanez a vita 100 éve lezajlott és lezárult, ez meg most történik épp.


A többi mellékes trianoni, cigányozós példát csak azért hoztam fel, hogy a korlátozás-gyűlölködés mögötti logikát szemléltessem, de sokaknak ez nem tűnt fel.

2014. márc. 10. 12:07
 58/76 anonim ***** válasza:
64%
49es: ha találsz egy hullát, aki beléd szeret, tőlem vedd el nyugodtan. Szerintem meg az a betegség, hogy valaki ilyen szinten begyöpösödött, mint te... :(
2014. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
43%
Jó egyezzünk ki abban amennyiben az eu ugyanolyan hevesen támogatja a melegeket mint a magyarok visszacsatolását akkor beszélhetünk egyenlőségről. Csak úgy vettem észre a magyarok visszacsatolása valahogy közel sem annyira fontos.
2014. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:

"Zoofilokhoz meg adjuk hozzá a kutyákat, nekrofilokhoz meg a hullákat, hiszen a házasság alapvető jog ha szerelmes az ember..."


Egy állat nem egyezhet bele semmibe. Egy hulla nem egyezhet bele semmibe. Egy gyerek nem egyezhet bele a szexbe, mert nem beszámítható etéren.


Két felnőtt meleg abba egyezik bele egymás között, ami mindkettejüknek szimpatikus.

2014. márc. 10. 12:09
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!