Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja az NGM, hogy a...

Miért akarja az NGM, hogy a Kúria döntéséig mindenki aki tud lépjen be az árfolyamgátba?

Figyelt kérdés

[link]


Az NGM a Kúria döntéséig minden érintettnek azt javasolja, hogy ha tud, lépjen be az árfolyamgátba, mert az védelmet jelent.

Milyen védelemt?


Ha lesz ennél kedvezőbb megoldási lehetőség, azt azok is igénybe vehetik majd, akik már beléptek az árfolyamrögzítésbe.


Nem úgy van, hogy aki belépett az árfolyamgátba, az 3 évig köteles részt venni benne, és nem léphet ki belőle. (2 éve banki dolgozó válaszolta)


Az a cél változatlan, hogy a kormány a jelzálogalapú devizahiteleket kivezesse, és további lépéseket tegyen a devizahitelesek megsegítése érdekében a jogi helyzet megnyugtató tisztázódását követően - közölte a szaktárca.


Szerintem k. nem segítette meg semmivel a deviza kisembereket.


2014. márc. 6. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintem k. nem segítette meg semmivel a deviza kisembereket."


Szerintem meg nem is kell. Azokon ki segít, aki nem vett fel hitelt, ezért még felnőttként is a szüleinél lakik, vagy bérli a lakását? Nekik ki ad támogatást? Na? Hát persze. Senki.


A döntéseinek vállalja mindenki a következményét.


Legalább a lakásárak is helyreállnak, mert nagyon elszálltak a válság előtt.

2014. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Válasz indoklása, ki vagy, mi a problémád?
2014. márc. 6. 14:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2014. márc. 6. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de az utolsó mondat kivágta nálam a biztosítékot az állandó nyavajgás miatt, hogy meg kell segíteni a devizásokat, mert jaj, mi lesz...


A kérdésre válaszolva, szerintem azért, mert egyszer csak elő fognak jönni azzal az ötlettel, hogy a gyűjtőszámlát lenyeletik a bankkal, és megint nagy királyok lesznek.

2014. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Magyarország lakossága 10 millió fő

foglalkoztatottak száma 3,5 millió fő

nyugdíjasok,

munkanélküliek,

fiatal korúak,

nem dolgozó réteg 6 millió fő

külföldön tartózkodók 0,5 millió fő

devizahitelesek 1,8 millió fő (ötszáz ezer család)


3,5 vs. 6 vs. 1.8

2014. márc. 6. 15:15
 6/6 A kérdező kommentje:
10 millióból 1,8 millió fő a devizás
2014. márc. 6. 15:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!