Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter szavazói mi...

Magyar Péter szavazói mi alapján adnak hitelt neki, az exeivel szemben?

Figyelt kérdés

Amint làtom, nemrég került fel egy interjú Vogel Evelinnel a YouTube-ra. Még nèztem meg, de amint látom, most megint az lesz, hogy panaszkodnak rá. Ez már a 2. nő, aki hosszabb interjút ad Magyar negatívumairól.

A kommentekben megy a gúnyolódás, de honnan tudják, hogy nem a csajoknak van igaza?


Magyar Péter szavazóit tényleg ennyire fűti a Fidesz-ellenesség, hogy bármit elhisznek Magyarnak, csak váltsa már le a Fideszt?


ma 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanaz van mint 2010 előtt. Bárki akár maga az ördög is csak menjen a kormány. Érthető, csak attól félek megint cseberből vederbe....
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

*Még nem néztem meg.

De most elindítom a videót

ma 12:58
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Anikó asszony is mesélhetne. Csak Anikó asszony nem fog mesélni.


Amúgy meg teljesen irreleváns, hogy a dobott nők mit mondanak, szépet úgyse fognak. És teljesen mindegy, hogy milyen a párkapcsolataiban, amikor országos politikáról van szó.


Ő legalább nőkkel kavar.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

"fel egy interjú Vogel Evelinnel a YouTube-ra"


Én hajlandó lennék hitelt adni Evelinnek, ha mondott volna valami terhelőt.

A legtöbb, ami kiderült, hogy Maagyar Péter felemelte vele szemben a hangját.


Nem vagyok MP rajongó, de ha összesen ezt sikerült ellene felhozni, akkor hajlok arra, hogy nem nagyon vannak piszkos ügyei.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Túl sok közpénz megy el erre a Vogel-ügyre.
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

#5 Egy MP-t fikázó gyakoris komment vajon milyen árfolyamon fut? És egy kérdésért mennyit adnak?


Mert ilyen vehemenciával nem hiszem, hogy bárki is ingyen csinálná, ez hivatásos, fizetik... Vagy ha meggyőződéses, akkor még a tartói is röhögnek rajta.

ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg teljesen irreleváns, hogy a dobott nők mit mondanak, szépet úgyse fognak"


Attól függ, hogy váltak el. Most elindítottam a videót, és már 1,34-nél azt látom ezen a csajon, hogy megvan ijedve.

Kb. ugyanaz, mint Judit volt.


Egyébként a TISZA-sok, akik feltehetően abban hisznek, hogy Rogán Antal írta ezeket a szövegeket, nem tartják ezt gyanúsnak? A Fidesz Magyar minden exét meg tudná vásárolni?

Ha esetleg kijönne egy 3. nő egy ilyen interjúval, akkor is az lesz, hogy a Fidesz rendelte meg az interjút?

Milyen érdekes, hogy Magyar, a nép hőse, nem tudja megtartani a csajait... Ez nem fura?

ma 13:04
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

"A kommentekben megy a gúnyolódás, de honnan tudják, hogy nem a csajoknak van igaza?"


Nekem eleve gusztustalan, hogy valaki szakítás után ország-világ előtt kiteregeti a szennyest. Úgyhogy föl se tételezem, hogy Vogel Evelint az őszinteség vezérelte. Hanem nyilván az érdek, hogy Rogán Tónitól vaskos summát kap érte. Akkor meg logikus, hogy azt se tételezem fel róla, hogy éppenséggel igazat mond.

Amúgy meg beszélhetnénk Vogel Evelin édesanyjáról, Sájer Máriáról is, akit gazdasági bűncselekmény miatt jogerősen fegyházbüntetésre ítéltek. Az addig volt érdekes, amíg Vogel Evelin MP párja volt, ill. Sájer valami tisztséget is betöltött a Tisza Pártban. A botrány kirobbanása után MP gondolom kitessékelte onnan Sájert, talán emiatt is romlott meg a viszonya Vogel Evelinnel (hogy valamennyire szerepet játszott benne, az holtbiztos).

De érdekes módon Sájer Mária múltja Vogel Evelin szavait nem hitelteleníti a lakájmédia szemében MOST MÁR, hogy Magyar Péter ELLEN beszél, és nem a párjaként áll mellette. :-)))

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#8


Még ha igazad is lenne:

Hogyan jut el egy nő addig, hogy elfogadja a Rogán által felkínált pénzt, ha nem úgy, hogy negatív érzések vannak benne az exe iránt?

Tényleg ártatlan lenne Magyar Péter és Evelin lenne a gonosz, akit pénzért megvettek?

Beszéltem olyannal, aki nincs együtt a gyereke apjával, de mégis azt mondta róla, ha jól emlékszem, hogy jó ember, szóval nem kell minden szakításnak így végződnie.

ma 13:18
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
#7 30 ezüstpénzért még Jézust is eladták, 30 milliáért még én is azt mondanék róla, amit csak a kedves megrendelő szeretne.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!