Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A klimaaktivisták miért...

Éáé kérdése:

A klimaaktivisták miért öntenek le festményeket ?

Figyelt kérdés
ma 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Azért, mert buták.

És alig büntetik őket meg.


Pedig, ha kifizettetnék velük, valszeg nem pattognának.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert, úgy néz ki, senki sem foglalkozik az egyre láthatóbb és egyre égetőbb problémákkal. Én nem vagyok randalizmus párti, főleg nem történelmi művekkel kapcsolatban, de abban igazat adok nekik, hogy lassan olyan lesz a kontinensünk, mint valami ócska katasztrófafilm sokadik folytatása és egyszerűen semmi sem történik. Mindenki szörnyülködik, mindenki bőrén tapasztalja az egyre forróbb nyarakat, az egyre brutálisabb viharokat, árvizeket, de, azt leszámitva, hogy én egyénileg nem használok autót, vagy műanyagszatyrot, semmit sem tudok tenni, viszont azt érzem, hogy nincs is rá igenny. Csak igy meg megyünk előre a szakadékba.
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
1, miért gondolod, hogy valaki, aki nem a te elvárásaid szerint gondolkodik, az buta?
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

"mint valami ócska katasztrófafilm sokadik folytatása és egyszerűen semmi sem történik"

Lehet én vagyok hülye, de nem látom hogy a festményrongálás miért pozitív cselekmény a témában. Ennyi erővel kiszúrhatnák az autók kerekeit is, vagy leugorhatnának víztározók tetejéről, mégis mi értelme van bármelyiknek?

"Pedig, ha kifizettetnék velük, valszeg nem pattognának."

Zsebből kifizetik azt a fél liter vizet amivel a védőüveget lemossa a takarító...

ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Mert hülyék és feltünési viszketegségük van, vágynak az 5 perc hírnévre.

Kezdjenek el vandálkodni önkényes faültetésekkel, ha tényleg a környezetvédelem érdekli őket.

ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4, ha a kommentem első részét is hozzáollóztad volna, akkor láthatod, hogy nem mentettem fel őket a cselekményük alol.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Amiért grétatumberg egy dízel VW benzin hajtotta generátorával szónokol a hangosbeszélőjén....

Ezeket mi sosem fogjuk megérteni.

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyan mint a buddhista szerzetesek akik felgyújtják magukat a Kínai elnyomás miatt Tibetben.

Figyelemfelhívás miatt teszik.

ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert idióták.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fel akarják hívni a figyelmet egy fontos üzenetre.

A probléma csak az, hogy a figyelemfelhívás megtörténik, az üzenet átadása már nem. Általában ez a baj a radikális aktivistákkal. A húsfogyasztás csökkentése kapcsán is vannak hangos aktivisták akik.... literszámra öntik ki a tejet az utcán és vágóhídi aborzalmakat mutogatnak? Nem túl célszerű...


Szomorú ez, bár bizonyos szempontból érthető, mert pont úgy, ahogy a dohányzó kamasz is magasról tesz a dobozon lévő elsorvadt tüdőre, úgy a túlfogyasztó és klímát tönkretevő társadalom is szarik arra, hogy milyen világot hagy a gyerekeire, unokáira... Pedig most már elértünk abba a szakaszba, hogy egy most fiatal felnőtt már tanúja lesz drasztikus változásoknak..


Szóval nehéz megmondani ki a hülyébb. Az alkotásokat tönkretevő, magát a flahoz ragasztó aktivista, vagy a társadalom ami kitermelte őket.

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!