Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki felveti a melegek...

Ha valaki felveti a melegek helyzetét témaként, miért érkeznek mindkét oldalról fröcsögő, gyűlölködő hozzászólások?

Figyelt kérdés

Az egyik oldal különböző módokon akarja kivégeztetni a melegeket, másik oldal képviselői meg elmondják minden fasisztának, homofóbnak azokat is, akik csak békésen ellenzik a melegmeneteket vagy a gyerek örökbefogadásukat és más bajuk nincs a melegekkel.


Mi okozta az ilyen szélsőséges viselkedést a hozzászólóknál ?


2014. febr. 28. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Az emberi hülyeség :D

Az a baj mindkét oldallal hogy nem tduják mit lehet, mit nem.

Én pl sosem értettem hogy miért kell őket bántani, nem értem miért váltanak ki másokból agressziót.


Viszont azt meg nekik kéne már megérteni hogy az önzőségükkel ne rontsanak el egy gyereket.

Miért nem lehet megérteni hogy egy gyereknek, főleg ha hetero teljesen összekuszálják a dolgokat a fejében, aztán szerencsétlenből egy elcseszett valaki lesz.


Főleg a liberális politikusok is direkt felhasználják őket a saját kis céljuk érdekében, ők is csak játékszerek nekik.

A másik oldalon meg ott vannak a jobbosok, akiknek vörös posztó a libsi+homi téma.

2014. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Amíg engem békén hagynak, és nem parádéznak az utcán, hanem EMBER módjára viselkednek addig nincs bajom velük. És ezzel az ország 80% így van.

Nem kell hirdetni, hogy meleg vagy, én se hirdetem, hogy hetero vagyok. Ennyire egyszerű.


Család alapja Ádám és Éva, nem Ádám és Béla. A 2.-ból nem születik gyerek, vagyis nem hasznos a jövőre nézve.

2014. márc. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

"Amíg engem békén hagynak, és nem parádéznak az utcán, hanem EMBER módjára viselkednek addig nincs bajom velük"


1. Senki nem parádézik az utcán.

2. Nem értem miért kell azt hinni, hogy ha valaki meleg, akkor már egyből zaklatja a többieket.

3. Embertelen módon a fröcsögő, gyűlölködő homofóbok viselkednek, nem a melegek. Ez tény.

És nem kell egyből a Bibliával jönni, mert feltételezem le se tojnád azt a könyvet, ha nem a melegekről lenne szó. Ne tagadd.

Persze, hogy nem teregeted, hogy hetero vagy, mert minden nap, hetero nap. Az elnyomott csoportok azért tartanak felvonulásokat, napokat, hogy megmutassák magukat és közöljék az emberekkel: ugyanannyi jogot éreznek.

Tegyük fel van egy alternativ világ, ahol szörnyecskék élnek. mindegyik egyforma, de az egyik, a nagyobb csoport piros, a kisebbik csoport pedig zöld. a pirosak, mivel többen vannak, társadalmilag, gazdaságilag kirekesztik a zöldeket, elítélik a zöldeket, csak mert nem pirosak, esetleg csúfolják őket, vagy arra kötelezik őket, vegyenek fel piros kabátot. ez a zöld szörnyecskéknek nyilván rosszul esik, ezért szerveznek egy felvonulást, ahol ők és azok a pirosak,akik szeretik őket felvonulhassanak, hogy közöljék a pirosak kormányzatával: ők is itt vannak, és ugyanolyan jogokat érdemelnek.


Ezért van gaypride, és igazából meglep, hogy ennyire hülye legyen valaki, hogy ezt ne vegye észre.

És attól, hogy van pár feltűnő egyén, még nem jelent semmit. És ha hiszed ha nem, a feltűnősködő egyedek között szép számmal vannak heteroszexuálisak. Akkor hogy is van? Ha ezt egy heteró csinálja az rendben van, ha meleg akkor haljon meg?


Egyébként ha már a Bibliával jön valaki, az akkor elméletileg tudhatná, hogy "Szeresd felebarátodat". Például...

2014. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

1. A keresztény az embert nem ítéli el, a helytelen cselekedetet, ami iránt vágyakozik, igen. Mindig van a kereszténység szerint lehetőség, amíg csak lélegzünk, a bűntől való megtisztulásra.


2. A keresztény megérti, hogy ez a rendezetlen, sokszor traumából, önhibájából keletkezett vágy emberfeletti (mint a szenvedélyek), de amint a vaknak, akinek fogyatéka szintén emberfeletti, nem engedik meg az autóvezetést, úgy nem engedik meg a homoszexuális aktust sem, és hisz abban, hogy Isten kegyelme, aki minden emberre kiárad, erősebb ennél a vágynál, ha azt befogadják.


3. A keresztény a megtartóztatást nemcsak tőlük várja el, hanem önmagával szemben is: a szexualitásnak csak azután kell és szabad megnyilvánulnia, miután a két partner elkötelezték egymás mellett magukat.


4. A keresztény épp úgy elítéli a nem egymás kölcsönös önátadó szeretetén alapuló heteroszexualitást és egyéb szexuális fétiseket, mint a homoszexualitást magát.

2014. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*jav. önhibájából -> önhibáján kívül.
2014. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

"Persze, hogy nem teregeted, hogy hetero vagy, mert minden nap, hetero nap. Az elnyomott csoportok azért tartanak felvonulásokat, napokat, hogy megmutassák magukat és közöljék az emberekkel: ugyanannyi jogot éreznek.

Tegyük fel van egy alternativ világ, ahol szörnyecskék élnek. mindegyik egyforma, de az egyik, a nagyobb csoport piros, a kisebbik csoport pedig zöld. a pirosak, mivel többen vannak, társadalmilag, gazdaságilag kirekesztik a zöldeket, elítélik a zöldeket, csak mert nem pirosak, esetleg csúfolják őket, vagy arra kötelezik őket, vegyenek fel piros kabátot. ez a zöld szörnyecskéknek nyilván rosszul esik, ezért szerveznek egy felvonulást, ahol ők és azok a pirosak,akik szeretik őket felvonulhassanak, hogy közöljék a pirosak kormányzatával: ők is itt vannak, és ugyanolyan jogokat érdemelnek. "


Na ez itt a probléma, és az olyan melegekkel van probléma, mint te. Ki zárt téged itt táborba, börtönbe? Senki. Ki vette el a jogaidat? Senki.

Hogy nem házasodhatsz? Ez az, amiért meg vagy fosztva a jogaidtól?

Ember mutass már olyan helyet, ahol kevesebb pénzt kapsz? Vagy mert nem mehetsz be, mert meleg vagy?

Mi a sz_rról beszélsz? Milyen jogok nincsenek meg nektek? Miben nyom el téged a társadalom? Kérlek fejtsd ki!

2014. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Ez a gaypride is egy hülyeség, semmi másra nem jó csak hogy megbotránkoztassa az embereket, gyakorlatilag az ellenhatást érik el vele, vagyis egy negatív reklámot.

Ha ez egy olyan menet lenne hogy átlag emberek átlagosan mennének, annak lenne információ értéke.

De így hogy gusztustalanul polgár pukkasztanak, ez semmi több mint negatív reklám, szinte ki provokálják maguknak az ellenségeket.

Hogy miért kell ebből ekkora ügyet csinálni nem is értem.

Mondj egy helyzetet a valós életből ahol hátrányod van, és nincs köze a szexualitáshoz.

2014. márc. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

"Na ez itt a probléma, és az olyan melegekkel van probléma, mint te. Ki zárt téged itt táborba, börtönbe? Senki. Ki vette el a jogaidat? Senki.

Hogy nem házasodhatsz? Ez az, amiért meg vagy fosztva a jogaidtól?

Ember mutass már olyan helyet, ahol kevesebb pénzt kapsz? Vagy mert nem mehetsz be, mert meleg vagy?

Mi a sz_rról beszélsz? Milyen jogok nincsenek meg nektek? Miben nyom el téged a társadalom? Kérlek fejtsd ki!"


Szerintem te kb barlangban élhetsz, aki évente 1-szer kimozdul.

Senki nem zárt börtönbe. Talán ha nem vetted volna észre, a melegek azért nem járnak pl kézen fogva, mert a hozzád hasonlók beszólogatnak, fenyegetőznek, és félni kell az utcán. Ez neked a normális?

A házassághoz való joga szted megvan a melegeknek? Nincs. nem házasodhatnak itt Magyarországon. Neked ez semmiség? Akkor szüntessük be a heteroszexuálisok közötti házasságot is, ugyanis Magyarországon ezeknek a 80-85%-a válással végződik.

Szóval szerinted csak akkor sérül valamilyen jog, ha valaki valahol kevesebb pénzt kap? AZ értékrendedet inkább nem firtatom.

De ha szerinted nem sérül semmi jog, akkor mi jogon titulálod undorítónak, ha egy meleg pár megfogja egymás kezét ? És mi jogon várod el, hogy csak azért ne fogják meg, mert te nem akarod ezt látni?

Neked meg ehhez nincs jogod. Nekem sincs ahhoz, hogy megtiltsam a metrón, buszon smároló, nyalakodó heteroszexuális párok közötti enyelgést. Tessék.

2014. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A homoszexualitás szélsőség és ezért válaszolnak sokan szélsőségesen. Semmi bajom a melegekkel, de utálom ezt a felvonulást és nem azért, mert felvonulnak hanem, mert rasszisták. Néztem videó összefoglalót és több olyan magyar kultúrát, értékeket és a magyarokat gyalázzák. Valaki egy jó nagy f....szt rajzolt a nagy Magyarország közepébe. Mit képzel magáról. Azt hirdeti, hogy fogadjunk el mindenkit, de ő mégis hungarofób. Szidja a neonácikat és ne a kulturáltan a család mellett kampányolókat és közbe ne gyalázzon meg magyar jelképeket. A homoszexualitás nem természetes, de el kell fogadni csak nem kéne abnormálisan viselkedni. Az utcán sem egy heterótól sem pedig egy melegtől nem tűröm, hogy félmeztelenül vagy még annál is kevesebb ruhában táncoljon. Amíg nem az utcán látom ezt addig semmi bajom, de ez, hogy panaszkodnak meg más emberekre rátámadnak meztelenül meg ölelgetik őket ez gusztustalan. Mindenki csinálja azt amit akar, de otthon és ne az utcán akár heteró akár meleg! A melegek ne fogadjanak örökbe gyereket és ne házasodjanak, mert ez szembe megy mindennel és felháborító!
2014. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a nemzeti keresztény békemenetes magyarcsapat úgy gondolja, hogy a saját etikai, erkölcsi felfogása, világnézete automatikusan mindenkire érvényes. Továbbá abban a téves elképzelésben él, hogy az érettségi letétele után ő legalábbis az MTA összes doktorának tudásával rendelkezik, különbenis azokat lefizette a háttérhatalom meg zsidók és nem értenek semmihez, csak ő a helikopter.
2015. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!