Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan jönnek ezek a hozzászól...

Pro Patria kérdése:

Honnan jönnek ezek a hozzászólások? Elkerülte talán valami vita, vagy írás a figyelmemet?

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél 07-10 22:23-kor valaki így írt:

"Kedvenc hozzászólóm Pro Patria. Sokat tud az az ember."


Azután tíz nappal később 07-20 21:12-kor ezt olvastam:

"Pro Patria: Na itt jön ki, hogy hiába vagy jártas a történelemben, az űrkatáshoz (szerencsére) még nem értessz :)"


Majd másnap egy másik kérdésnél rémuralom-tól, 07-21 20:32-kor pedig ezt:

"Te művelt ember hírében állsz, bizonyára ismered Szophoklész Antigonéjának történetét."


Most mi eredményezte ezt?


2013. júl. 24. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
lö trollkodás
2013. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azok a felhasználók, akik már egy ideje rendszeresen látogatják az oldalt, és nem csak őrjöngeni/köpködni járnak ide, hanem rendesen el is olvassák az egyes hozzászólásokat, azok véleményt is formálnak egy-egy válaszolóról az írásai alapján. Tehát nem kell _egyetlen konkrét_ kérdésre vagy vitára gondolnod, hanem az eddig írott válaszaid alapján alkotott összképre, az azokból leszűrt következtetésekre. Ezekből pedig teljesen nyilvánvaló mindhárom állítás igazságtartalma: sok tudás, történelemben való jártasság, műveltség.

Az első idézett hozzászólást én is olvastam, egy 63%-os válaszoló írta, aki láthatóan régóta gyk-zik, és komolyan is veszi; a másik kettőt nem olvastam, de Rémuralom is komoly embernek tűnik a válaszai alapján.

2013. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!