Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg itt a vég?

Tényleg itt a vég?

Figyelt kérdés

Mármint Magyarország számára?

A termőföldeket lassan felvásárolják a külföldiek.

Sorra szűnnek meg a magyar kis vállalkozások és külföldi multi veszik át a helyüket.

Egyre kevesebb a magyar termék a polcon valamint a magyar termelő ipar is lassan beadja a kulcsot.

Társadalmi szinten pedig egyre gyengébben szerepelünk oktatás,sport és akár az elégedettségi felmérés terén is.


2014. febr. 25. 19:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

"Lefogadom minden kérdéshez leírod hogy milyen politikai beállítottsága van SZERINTED a kérdezőnek."


Ha felteszel majd egy olyan kérdést, hogy "hány lába van a százlábúnak?" nem fogom leírni, hogy egy kavarógép vagy. Ha a jobbik programját, ráadásul abból is a fröcsögést teszed fel itt kérdés formájában, mégis mit vártál, hogy megdicsérünk?

2014. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Amit várnék tőled az az lenne ha azt mondanád hogy "ezt a problémát így és ilyen eszközökkel lehetne megoldani" vagy " hogy M.o. már rég olyan helyzetben van hogy reménytelen a gazdasági függetlenség" ezeket linkekkel példákkal alátámasztod de tőled fölös ilyet várni azt várod mikor mondom azt hogy fasiszta náci vagyok hogy utána azon élvezkedhess....
2014. febr. 25. 20:09
 33/41 A kérdező kommentje:

""A Fidesz lenyúlta a magánnyugdíjpénztárakat abból is meglehetett volna oldani "

Ez tényleg egy r.o.h.adék húzás volt, az én előtakarékosságimat is lenyúlták. De! 3000milliárd forint, amit lehúztak a magánnyugdíjpénztárakról, az lókuki. Abból nem lehet mezőgazdaságot megváltani, földet visszavásárolni. Az arra volt elég, hogy a víz tetején tartsa őket az MSZP által hátrahagyott hitvány, gyatra államkassza ellenére."


Erről beszélek ez már valami kezdesz fejlődni... :)

2014. febr. 25. 20:11
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

"Amit várnék tőled az az lenne ha azt mondanád hogy "ezt a problémát így és ilyen eszközökkel lehetne megoldani" vagy " hogy"


ELMONDTAM, leírom mégegyszer, ELMONDTAM, nemtudom, látod-e, ELMONDTAM, hogy ezek nem valós problémák. Ez a jobbik idei programjának egy része, ami arra van szabva, hogy a fröcsögéssel, meg az egymás ellen, meg EU ellen hangolással a kevésbé intelligens rétegek szavazatait bezsebeljék vele.



A valós probléma ott kezdődik, hogy hogyan egyezünk majd meg Ukrajnával a mostani helyzetben a kőolajtranzit kapcsán. Na ez a valós probléma.

2014. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

"Az összes jobbikos nak üzenem fidesz szavazó vagyok ennek ellenére még tetszene is egy két dolog amit a jobbik akar. De ébredjünk már fel a 21. században európában nem lehet a cigányokat nevelőtáborokba zárni a zsidókat meg belelőni a Dunába."


Ezt megteheted valami szélsőjobboldali fórumon is....

2014. febr. 25. 20:13
 36/41 A kérdező kommentje:
Szerinted nem valós probléma... Akkor nézz egy szemmel Palesztinára.
2014. febr. 25. 20:14
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:14


Na jó. Itt, ezen a ponton kell bojkottálni ezt a kérdést. A világon semmi értelme, mindenki látja, mire megy ki a játék, plusz az lesz a vége, hogy mindannyiunkat kitiltanak.


Sziasztok.

2014. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Az a fura, hogy meg vannak akiknek nem tunt fel, hogy gyarmat vagyunk. Amit leirtal kerdezo igazak. A kabai cukorgyarat is bezarattak pedig messzefoldon hires volt, edesapam ott dolgozott... Isten nyugosztalja. Most az akacfakat akarjak kiirtani nalunk pedig a mezunk vilagszinvonalu. Elobb utobb mindent elveszneek.
2014. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
A szalagmunkások, közmunkások és diplomás munkanélküliek országa leszünk, de sebaj ez nekünk jó hiszen olcsó a rezsi meg lesz 1 csomó stadion...
2014. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
20:11, a 3000 milliárd annyira semmi, hogy ironikus módon pont annyi a paksi bővítés tervezett költsége, amit természetesen hitelből fogunk fizetni, mert a magánnyugdíjpénztárakat elköltöttük hitel előtörlesztésre.. Fidesz logika.
2014. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!