Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg itt a vég?

Tényleg itt a vég?

Figyelt kérdés

Mármint Magyarország számára?

A termőföldeket lassan felvásárolják a külföldiek.

Sorra szűnnek meg a magyar kis vállalkozások és külföldi multi veszik át a helyüket.

Egyre kevesebb a magyar termék a polcon valamint a magyar termelő ipar is lassan beadja a kulcsot.

Társadalmi szinten pedig egyre gyengébben szerepelünk oktatás,sport és akár az elégedettségi felmérés terén is.


2014. febr. 25. 19:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%

"Ne aggódjatok, lehet, hogy most a szakadék szélén állunk, de ha újraválasztják az Orbán-kormányt, azzal hatalmas lépést teszünk előre!"


Hát ez nagyon jó. :D

2014. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Ezek társadalmi problémák arról pedig nem én tehetek hogy van legalább egy nagy párt ami ezekkel a kérdésekkel is foglalkozik.

Én arra vagyok kíváncsi van-e kiút ezekből a problémákból te pedig feszültséget szítasz.És itt kezdődik a gond hogy képtelen vagy felfogni ennek az oldalnak a működését.De segítek valaki fel tesz egy kérdést te elolvasod ha tudsz neki segíteni válaszolsz ha nem tovább mész.Ez nem egy fórum amit te gondolsz.

2014. febr. 25. 19:40
 13/41 anonim ***** válasza:
Már korrigálta magát, miért nem arra a válaszára adsz választ?
2014. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
14%

"Ezek társadalmi problémák arról pedig nem én tehetek hogy van legalább egy nagy párt ami ezekkel a kérdésekkel is foglalkozik."


Bocsi, kijavítanálak. Van egy párt, ami egyelőre nem nagy, és a valóban fontos gazdasági növekedés helyett, amihez láthatóan nem ért, már megint az emberek indulataira építi a programját. Csakúgy, mint 2010-ben.

2014. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:42

Bocsi, de ki korrigált mit?

2014. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Te, a korrigálás alatt azt értettem, hogy kibővítetted az első válaszod, ergo leírtad a véleményed.
2014. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

"Úgy, hogy a fele annak, amit írtál, NEM probléma.

Multit nem zavarhatjuk el, mert akkor te családostul éhenhalsz. Termőföldet mindig is fel fognak vásárolni. Hol lenne már a jobbiknak, vagy akár a fidesznek annyi tőkéje, hogy állami tulajdonba vásárolja a jelenleg magántulajdonban levő földeket? Hahó, megtörtént a rendszerváltás után egy erőltetett privatizáció!! "


Azt ne mond hogy M.o. nem tudná eltartani a csekély népességét úgy hogy a Sz.U. még élelmiszert is exportáltunk...Nem hiszem hogy rá vagyunk szorulva a a külföldi élelmiszer iparra hogy ne haljunk éhen.



""Egyre kevesebb a magyar termék a polcon valamint a magyar termelő ipar is lassan beadja a kulcsot. "


Kamu. Van az, csak drágább, mint a többi. Én ettől függetlenül megveszem, mert magyar vállalkozó zsebét akarom tömni, még ha bukok is 30 forintot egy tejfölön. "


Tudod meg van az oka hogy miért drágább...és nem azért mert kapzsik a magyarok hanem mert ha olcsóban adnák nem lenne jövedelmező.Nincs romokban az ipar? Hány magyar vállalkozás exportál az unióban és mennyi exportál ide?Még a cukrot is Romániából,Szlovákiából hozzuk pedig mi az egy export képes magyar termék lehetett volna.

2014. febr. 25. 19:47
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

"De segítek valaki fel tesz egy kérdést te elolvasod ha tudsz neki segíteni válaszolsz ha nem tovább mész.Ez nem egy fórum amit te gondolsz.

"

Még erre hadd válaszoljak, mert látom, a kakikenés az megy.... feltettél egy provokatív (és egyébként sem konkrétan megválaszolható) kérdést, amire, hát, csodák csodája, érkeznek neked (illetve a politikai beállítottságodnak) nem tetsző válaszok.

Tehát akkor: Ez nem egy radikális politikai fórum, amire te írni szerettél volna.

2014. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

""Ezek társadalmi problémák arról pedig nem én tehetek hogy van legalább egy nagy párt ami ezekkel a kérdésekkel is foglalkozik."


Bocsi, kijavítanálak. Van egy párt, ami egyelőre nem nagy, és a valóban fontos gazdasági növekedés helyett, amihez láthatóan nem ért, már megint az emberek indulataira építi a programját. Csakúgy, mint 2010-ben."


2. 3. lehet a parlamentben az elég nagy a többi 150 párthoz képest nem?

De még mindig nem a Jobbikról szeretnék beszélni.A hozzá értését nem fik-oktassuk a 24 évben egy párt sem volt aki értet volna a dolgához.

2014. febr. 25. 19:51
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

"Azt ne mond hogy M.o. nem tudná eltartani a csekély népességét úgy hogy a Sz.U. még élelmiszert is exportáltunk...Nem hiszem hogy rá vagyunk szorulva a a külföldi élelmiszer iparra hogy ne haljunk éhen. "


Édes Istenem. A termőföldről, mint ingatlanról, és annak felvásárlásáról beszélgettünk. Én leírtam a véleményem, ez a jelenség természetes, kapitalista berendezkedésű államban nem feltétlen probléma. Te erre átlovagolsz az élelmiszeriparra. Nem is beszéltünk még ilyesmiről eddig.



"Tudod meg van az oka hogy miért drágább...és nem azért mert kapzsik a magyarok hanem mert ha olcsóban adnák nem lenne jövedelmező.Nincs romokban az ipar? Hány magyar vállalkozás exportál az unióban és mennyi exportál ide?Még a cukrot is Romániából,Szlovákiából hozzuk pedig mi az egy export képes magyar termék lehetett volna."


Ezzel most mit is magyaráztál meg?


Szerinted honnan venne a Jobbik rá pénzt, hogy a nulláról felhúzza a magyar mezőgazdaság bizonyos szegmenseit? Honnan? Vonáék beadják a közösbe? Jó vicc.....

2014. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!