Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Karácsony Gergely...

Ellenzékiek! Karácsony Gergely jobb lenne miniszterelnöknek, mint Magyar Péter?

Figyelt kérdés
ma 07:30
A kérdező szavazást indított:
Jobb lenne.
Nem.
11 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Emberileg nekem Karácsony szimpatikusabb, bár ő nem akar miniszterelnök lenni.
ma 07:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És az is mellette szól, hogy Magyar Péterrel ellenben, ő nem volt NER tag 2 évtizedig.
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Egyiket se miniszterelnöknek!!

Két bábu.Karácsony nem ért semmihez,magyarpeti egy futóbolond,hazudozó,nárcisztikus nagyhatalmi báb.

ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem tudom, Gergő gyenge jellem. Meg kiadná a mögötte lévő többséget, a párbeszéd? Vagy a dk-mszp?
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4, annyira gyenge jellem, hogy a teljes Kesma lejárató támadást kibirt, 2x. A bohóckampány ellenére vállalta elöször, Tarlós ellen, majd most Szentkirályi Dávid ellen.

A kormány elvont tőle mindent, amit eltudott, ott gáncsolta, ahol tudta és ma is mindent megtesz ellene.

És 6. éve még igy sem sikerült becsődöltetnie Budapestet és a folyamatosan vélt önkormányzati összedőlés is elmaradt.

ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"bár ő nem akar miniszterelnök lenni."


2018-ban akart, 2022-ben akart.

Aha, többet nem akar, nagyon hiteles.

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne mindenképp! De sajnos három éve az előválasztásokon is lemondott de Karácsony szerintem nem szólta volna el úgy magát mint MZP, Karácsony egy normális baloldali politikus!
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!