Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter jelleme vitatható?

Magyar Péter jelleme vitatható?

Figyelt kérdés

Itt van most ez a Rossi ügy.

Javítsatok ki nyugodtan, ha valamit rosszul mondok, mert zavaros az egész nekem. 😅


Szóval ha jól értettem, a lényeg ez: a TISZA tagok fotózkodtak Rossi-val, (a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitányával) akik felhasználták a képet politikai célokra. Rossi ellenben állítólag azt nyilatkozta a Nemzeti Sportnak, hogy nem tudta kik azok az emberek, és nem adott engedélyt a kép politikai felhasználására. Magyar Péter szerint viszont a TISZA tagok bemutatkoztak Rossi-nak, és a "rogáni propagandát" sejti a háttérben, ezt megírta Vonának is, aki írt a témáról.


Na most... Nem tudom, kinek van igaza. Lehet Magyarnak van igaza, mert a Nemzeti Sport-os Rossi nyilatkozat nem a valóságot tükrözi. Akkor jogos a kritikája.

De, ha(!) Rossi tényleg lenyilatkozta a Nemzeti Sportnak az igazat, hogy nem tudta, kik azok az emberek, és úgy használták fel a képet politikai célokra, akkor egyszerűen csak elnézést kellett volna kérni a TISZA pártnak. Akkor ebben az esetben Magyar Péter hiába mondja a magáét, nincs igaza. Úgy tűnik, nem tűri a kritikát... Így meg igazán vitathatónak tűnik a jelleme.


ma 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem vitatható, hanem nincs neki.

- Aki a feleségével folytatott beszélgetéseit rögzíti, majd a felvételeket nyilvánosságra hossza ...

- Aki az ígéreteit folyton folyvást megszegi ...

- Aki a FIDESZ ellen dumál, de annak érdekében cselekszik ...

...

ma 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Az, bőven az, de nem is emiatt. Látszik rajta, hogy egy nagyon hiú alak, bosszúálló személyiséggel. Egy igazi tinderhuszár volt, és sok nő mondja ugyan azt róla. Amit most mondott a régi csaja, az sem új dolog, tehát nem volt karakter idegen, ahogy leírta a csávót.

Annyi a titka, hogy nem szereti sem Orbánt (bár ez nem biztos) sem Gyurcsányt. Ez az ország ki volt éhezve egy 3. oldalra, és erre nem jött rá senki. Ha Vona nem vonul vissza, ha nem is nyernek rá 4 évre, de kétharmad már nem lett volna.

ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Én nem ismerem ezt a fickót személyesen, csak a különböző rekordhosszú interjúkból láttam tőle párat. Még az sem érdekel, hogy a kormány mivel támadja. De, az nekem is feltűnt, hogy fél éve, még teljesen máshogy beszélt, mint ma és olyan igéretei voltak, amikből szinte semmit sem teljesitett.

Én ugyanazt a gőgöt, durcit, vagy bizonyitási vágyat érzem benne, mint amit 0rbánról is szólnak a legendáriumok, mikor megkötötték neki a parlamentben a nyakkendőjét és megsértődött, vagy, amikor kirakták a Néppártból és zárt ajtók mögött azzal vágott vissza, hogy, ha most kiraktok, akkor elpusztitalak titeket... én ugyanezt érzem rajta azok alapján, ahogy kommunikál.

ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
#3 Azt ugye tudod, hogy ezek a mesék Orbánról csak mesék és semmi nem igaz belőlük?
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Ezt Te honnan tudod? Ott vele?

ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4: Konkrétan a megölt prosti ügyéről bizonyítékok is voltak és szemtanúk, hogy finoman fogalmazzak nagyon magas rangú fideszes politikusokkal kapcsolatban, azonban elég jól a szőnyeg alá seperték az egészet annyira, hogy ma már eszébe sem jut senkinek. Majd egyszer valaki előássa. Vagy ott pihennek valamelyik kereti nagy ország vezetőjének páncélszekrényében a terhelő infók. Ki tudja?


Na de nem Orbánról és Rogánról van most szó, hanem Magyar Péterről. Aki nehéz eset, az biztos, ezt senki nem vitatja. De ez az ügy, csak egy bulvár kavarás. A másik oldal (a fidesz) hasonló ügyei is bulvárba tartoztak, mert ott is volt már olyan, hogy egy-egy híresség szájába adtak olyan szavakat, amiket utólag maguk a hírességek cáfoltak, egyszer még olyan is volt, hogy egy álinterjút jelentettek meg valakivel, ami meg sem történt.


Én azt mondom, hogy a tolvaj csak ne obégasson, hogy "Toolvaaj!". Nem veszi ki jól magát.

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, azt az ősiszakmás esetet, nem Rogánhoz kötötték annak idején? Én leglábbis igy hallottam, bár az is lehet, hogy mindkettőnek volt hasonló szituja.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!