Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiknek és miért van baja az...

Kiknek és miért van baja az Árpád-sávval?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 14:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tegnap 22:20-nak: azokban az országokban, ahol hagyták a zsidókat élni és dolgozni, ott felvirágoztatták a gazdaságot és a kultúrát. Nem kell mindenért őket szidni. Lehet a szájtépés helyett arra figyelni, hogy nekik miért sikerül.
2009. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Igazad van ebben, h érdemes megnezni, h amit csinalnak, azt h csinaljak, ami jo, de ami a felviragoztatast jelenti, én ugy latom, h csak sajat maguk számára sikerult, h felviragozzon valami (ha beszélhetunk felviragzasrol), és ugy latom én, h ez altalaban azzal jart, h masok viszont leszegenyedtek, mert mindig lesték a zsidok a kiskapukat mindenben, mert nem voltak kepesek egy jol bevalt eletmodba, életformaba beleilleszkedni, hanem csak élőskodtek rajta,sőt a hatterben midnig probaltak betorni a vezetésbe(lasd a magyar politikat, amerikait,stb). Igy konnnyu felviragozni, csak hosszutavon ez meddig megy?Ez a kerdes! Epp ez a gond. Ami a kulturat illeti, hat nem tudom, h mi pl magyarok, mit kaptunk toluk, mert a magyar kultura egy annyira gazdag, és sziklaszilard, kiforrott kulturaval rendelkezik, h ahoz nagyon hozzászagolnivaloja nincs a zsidonak. Pont ők azok, akiknek koszonheto, h ma hazankban sok olyan ember van, aki a vilag egyik legszinesebb, és legertekesebb kulturajat szinte mondhatni szégyelli, és legyint, ha pl valaki néptancol, v nepzenét hallgat, esetleg tetszenek neki a népi viseletek,szokások, v ilyesmik. Elég abszurd a tény, sajnos ez az egész kulturamentes, konzumidiota, fogyaszto-tenyésztés ez mind nekik koszonheto, akarmennyire viragoztatnak.A nagy viragzas az, h belehajtjak, belekenyszeritik az embereket csomo adossagba, szegénységbe, és majd mikor nem lesz mit rendesen megegyél, akkor majd elhivnak katonanak harcolni Afganisztánba, és barmit meg lehet csinaltatni veled pénzért, mert gyakorlatilag egy modern rabszolga vagy, akar tetszik, akar nem, ez tény.A pénzed rabszolgaja vagy, ami persze a zsidonak mindigis fegyvere. A kukac is nagyon jol meg tud hizni, "viragozni", csak kozben milyen lesz az alma...?
2009. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólónak: teljesen ledöbbentett a válaszod, árad belőled a zsidók iránti gyűlölet. Ilyen érzelmi áradattal nem tudok mit kezdeni. Kezdjem el felsorolni hazánk nagyjait, akik zsidók voltak ? Nem látom értelmét. Azt hiszem, te gyűlölni akarsz és akármit is mondok lepereg rólad. Tudom, hogy ezt is kételkedve fogadod, de én liberális létemre nagyon szeretem ezt a hazát, a legszebbnek tartom a magyar Himnuszt, szeretem a népi kutúra gyöngyszemeit, a néptáncot és szeretek magyarnak lenni, még akkor is, ha nem értek egyet mindenkivel e hazában.
2009. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
En egyaltalan nem az érzelmekrol akartam irni, hanem tényekrol.Itt ha gyulolok, ha szeretek, de ezek igy vannak, akarmit mondasz. Az is tény, h sok nagy ember is kikerult közülük, és nagy elismeresem, csak van 1 olyan is, h sokmindent tudok arrol, h h jutott hazank oda, ahol most van, csupan annyi, és hat valahogy egyszeruen nem szimpatizalom azt, aki a hazamat és népemet bantja. Ja, és ki nem inge ne vegye magara! Én most azokrol beszéltem, akiknek biza inge! Ja, és rolad a naivitas arad...
2009. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy naiv vagyok ?
2009. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Abbol gondolom, h naivitas ugy kozeledni a témahoz, h milyen szép és jo minden, s tapsolni nekik, mert azt teszi még sok ember, mert a tv is igy nevel minket, s egyaltalan mert olyan informacio jut el hozzad, miszerint a te dolgod csak annyi, h tapsolj, h milyen jo, h az tortenik velunk, ami. Ezért gondolom rolad azt, h naiv vagy, (nem biztos igy van, de a hozzaszolasodbol igy tudom megitelni) Asszem, nem vizsgaltad meg, h mik is a körülmenyei az egésznek, és mibol mi alakult ki, a viragzassal kapcsolatban, csak siman megallapitottad, h letezik egy felviragzas, és kész, azt viszon nem, h ha mindenki ugy probalna felviragozni, akkor nem lenne egy ido utan gyakorlatilag aki felviragozzon. Kellemes ünnepeket amugy! :)
2009. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Az Árpád-sáv önmagában sohasem volt hungarista jelkép, csak nyilaskereszttel kiegészülve, valamint a mai Árpád-sávos zászlók 8 sávjával szemben 9 sávból állt a hungarista változat. "


forrás: wikipedia.hu

2009. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!