Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra kétharmadhoz jut a...

Újra kétharmadhoz jut a Fidesz április 6-án?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 22:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
Én a sátánra is leszavaznék csak ne erre az összefogásra. Nem mellesleg én személy szerint jobban élek mint 4 éve (nem, nem nyertem trafikot) és a legtöbb fideszes intézkedéssel egyetértek, nagy dolgokban jó irányt vettünk fel.
2014. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%
Remélem nem, bízom A Haza Nem Eladó Mozgalom párt sikerében.
2014. febr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Annyire nem lehet hülye ez a nép. Ha igen, akkor pedig itthagyom ezt az országot.
2014. febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

"Remélem én is. Ha a következő 4 évben tényleg beindul a növekedés és érezhetően jobb lesz, akkor megérte a nélkülözés. De most szerintem nagy káosz alakulna ki, ha kormányváltásra kerülne sor. Mi több, a baloldal nem tudna hatékony lenni.

Április 6-án menjetek a Fidesz-re szavazni! :)"


Ehhez csak ezt fűzném hozzá: A nemzetet meg kell győzni, hogy minden rossz, ami aktuálisan történik, az kizárólag azért van, hogy a szebb jövőt biztosítsuk számára. Vagy ha nem a számára, akkor a gyermekei számára. Az emberek reménytelenül idealisták és hiszékenyek, akik ezt az érvet ("majd a következő generációknak sokkal jobb lesz, nekünk ezért kell áldozatokat hoznunk") évszázadokon keresztül hajlandó benyelni és elfogadni.

2014. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

tegnap 23:26


Én meg neked, kisember, amiért befolyásolni mered a magyar sszavazópolgárt. Oda adja mindenki a szavazatát, ahova tetszik, ezt hívják demokráciának. Az meg, hogy a Jobbik meg az MSZP mocskolódik mostanság, már megszokott. Érzik, hogy labdába nem tudnak rúgni a Fidesszel szemben.

2014. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

"bízom A Haza Nem Eladó Mozgalom párt sikerében."


Bedőlt frankhiteles vagy te is, nemde?

2014. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%
"....Ha a következő 4 évben tényleg beindul a növekedés és érezhetően jobb lesz, ..." Miért te még nem érzed a növekedést, a jobbleszt? Akkor hallgasd meg Viktort!
2014. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, megint meglesz a kétharmad.
2014. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%
A dupla szavazás miatt elképzelhető, de remélem, hogy nem sikerül nekik. Négy év elég volt a saláta-törvényekből és kétharmados arroganciából.
2014. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%

persze hogy meglesz a 2/3ad!

gondoljatok bele kit váltottunk le 2010ben?Mesterházy,Bajnai,Gyurcsány!

megint ők vannak itt!!most megint ő rájuk váltsuk le a kormányt?!

2014. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!