Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 4 év alatti pozitív intézkedés...

4 év alatti pozitív intézkedések a Fidesztől?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, hogy soroljatok fel olyan pozitív intézkedéseket, törvényeket, ami benneteket is érint az elmúlt 4 évből!
2014. febr. 19. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Dohányzás megtiltása buszmegállókban, zárthelyiségekben.

Mindennapos testnevelés óra. Játékgép beszüntetése. Ezek azért jók. Nem vagyok egyébként Fideszes.

2014. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na ilyeneket kérek még pártállástól függetlenül.
2014. febr. 19. 18:25
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Nulla.
2014. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Megszabadította az országot a baloldaltól. 4 év múlva már oylan leszünk, mint a lengyelek internacionalisták nélküli ország!
2014. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

"Dohányzás megtiltása buszmegállókban, zárthelyiségekben.

Mindennapos testnevelés óra."


Igen, a tiltás és a kötelezés egy rendkívül jó dolog egy diktatórikus országban!

2014. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én a btk szigorítását tudom perpillanat csak említeni (ami még azért nem az igazi ha a sajátomat akarom megvédeni).
2014. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Figyeljetek oda, azt írta a kérdező: "ami bennetek is érint.."


Tehát az első válaszolóra reagálva:

Dohányzás tiltása = nem tartják be, nem tartatja be senki, ugyanúgy az arcomba fújják a füstöt, ha megemlítem akkor kapja elő a bicskát => közbiztonság még mindig sehol


játékgépek...kit érdekel, aki eddig nem használta ezután se akarta volna.

mindennapos testnevelés meg jelenleg hülyeség, mert ahhoz terem is kellene. Bár ez se érint már.


Amúgy a kérdésre válaszolva, ami engem érint és jó is...hm...hát...igen....pedig nem vagyok mszp-s :)

2014. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Egy sem jut eszembe.
2014. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha fegyveres tör be hozzám agyon csaphatom ha van nála fegyver.(ha nincs miután agyoncsaptam majd teszek a kezébe egy baltát). Szabad pálinkát főzni(míg az eu bele nem köt.) Nem a családi pótlékra specializálódott emberek járnak jól (Tudjuk kik) hanem aki gyereket nevel és dolgozik is. Végtörlesztés. Lakhatási támogatás ha távolba megy valaki dolgozni. Most ennyi jutott eszembe hirtelen
2014. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Ingyenes készpénzfelvétel.

Csak sokan félreértették és a trafikoktól veszik fel a pénzt pisztollyal.

2014. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!